ورمزیار: پازل استقلال کامل نیست/کسی که تهاجمی فکر می کند نباید به خط دفاعی توجه کند؟


گفت: صادق ورمزیارراه می رویم با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پدر در خصوص شرایط فعلی استقلال و جذب در فصل جدید اظهار داشت: با اطلاع مصطفی آجر من فکر می کردم او مزون سابق نیست. نمی دانم چه اتفاقی افتاد، اما امیدوارم در طول فصل شاهد اتفاقات متفاوتی باشیم و مردم شاهد بازی های خوبی از تیم باشند. عملکردی را ببینیم که در خور تیم قهرمان باشد و امیدوارم اتفاقات خوب زیادی برای استقلال بیفتد.

مدافع سابق استقلال تصریح کرد: اگر نحوه جذب بازیکنان را بگویند خیلی خوشحال می شوم. آیا این کار با کادر فنی و نظر سرمربی انجام می شود؟ جذب بازیکن البته باید با نظر سرمربی انجام شود. امیدوارم همین اتفاق افتاده و کار به همین منوال ادامه پیدا کند.

وی با اشاره به تردد بازیکنان در خط حمله گفت: اکنون تعداد بازیکنان در فاز تهاجمی زیاد است اگر تیم در پست دفاع وسط، هافبک میانی و بازیکنان بال چپ و راست مشکل دارد. در دفاع میانی یک دانشمند به طور جداگانه عارف غلامی هنوز قرارداد نبسته و مبلغ زیادی درخواست کرده است، وضعیت یزدانی مشخص نیست. در واقع پازل تیم در اینجا خالی است، اگر تیم بخواهد با سیستم ۲-۵-۳ بازی کند غایب است و بازی با آن ۲-۴-۴ این کمبود بیشتر می شود.

ورمزیار افزود: به بازیکنی در پست دفاع وسط نیاز داریم. پست دفاع راست هم میره محتاط غفوری باید تمام شود. در پست ها وینگر ما پارسال چپ و راست مشکل داشتیم. وضعیت هافبک های دفاعی هم به همین منوال است. در واقع، پازل ما کامل نیست. اگر ۸-۷ مهاجم داریم با کاوه رضایی و محمد محبی صحبت می کنیم.

پیشکسوت استقلال درباره اینکه ساپینتو افکار تهاجمی دارد، گفت: اگر فردی افکار تهاجمی دارد پس نباید حواسش به دفاع باشد؟ یک تیم به چند مهاجم نیاز دارد؟ حداقل امیدوارم بازیکنان حاضر پاسخ خوبی بدهند، اما ای کاش در این زمینه آگاه تر عمل کنند. در خط حمله تیم کامل است اما این سوال مطرح است به چه کسی این تیم را می بندد؟ فکر می کنم این نوع تیم سازی فرم خوبی نیست. اگر کمیته فنی در باشگاه نظر می دهد باید بیایند و بگویند ما بر اساس نظرات کمیته فنی بازیکن گرفته ایم. اگر فیلم این بازیکن برای سرمربی نمایش داده می شد، بازیکنان بهتر دیگری هم بودند که فیلمشان را به نمایش بگذارند. آیا کمیته فنی در مورد جذب بازیکن نظر می دهد چه کسی در مورد جذب بازیکن تصمیم می گیرد؟ فردا چه کسی مسئول است؟

وی در خصوص برنامه تمرینی استقلال و زمان کم تا شروع مسابقات لیگ برتر گفت: باید ۴ تا ۶ هفته برای بدنسازی در نظر بگیرید. سپس باید برای بازی های دوستانه، ریکاوری و بازگشت به تیم وقت بگذارید. فکر می کنم تمرین کمی دیر شروع شد. آنها در تمام دنیا همین نوع بدنسازی را انجام می دهند. ساپینتو هم جلوی دنیا نیست. این زمان ۴-۶ هفته ای را بهترین های دنیا می نویسند و هیچکس نمی تواند پشت و جلویش باشد.

ورمزیار گفت: شاید نوع آن متفاوت باشد اما علم یک چیز است. خطر آسیب در هنگام فشار دادن بیش از حددیدن در تمام فصل موجود است. اگر فشار کمتری وارد کنید، تیم بعداً آماده می شود. اما به به هر حال از خدا می خواهم وضعیت را اصلاح کند. برای موفقیت تیم و رهبری باشگاه دعا می کنم. موفقیت آنها باعث خوشحالی مردم و طرفداران می شود.

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید