وصله های لاغری LifeWave SP6 – اینها واقعا چگونه کار می کنند؟

هنگامی که برای اولین بار در مورد وصله های کنترل وزن LifeWave شنیدم، نمی توانستم از تعجب خودداری کنم – چگونه کار می کنند؟ آیا واقعا برای کاهش وزن موثر است؟

چندین وب سایت در اینترنت که ادعا می کنند پچ های SP6 یک رژیم کاهش وزن آسان است، مرا کنجکاو کرد. این یک معجزه به نظر می رسید و من واقعاً می خواستم در مورد آن بیشتر بدانم، یک برداشت دست اول داشته باشم.

من اینجا نیستم تا داستان “چگونه از وصله های کنترل وزن SP6 LifeWave استفاده کردم و ۲۰ پوند وزن کم کردم” را به شما بگویم — من اینجا هستم تا به وضوح نحوه کار آنها را به روشی ساده و قابل درک توضیح دهم.

مفهوم لایف‌ویو از تکه‌های غیر پوستی، با هیچ چیزی که توسط بدن جذب نمی‌شود، و چیزی که به هیچ وجه بلعیده یا بلعیده نمی‌شود، به نظرم علمی تخیلی و تقریباً جادویی بود.

در تحقیق و آزمایش با پچ های SP6 متوجه شدم که تکه های کنترل اشتها SP6 بر اساس اصول طب فشاری، یک اصل کلیدی طب چینی باستان است. با توجه به طب فشاری، از تحریک نقاط خاصی در بدن می توان برای تعادل و کنترل اشتها و همچنین درمان انواع بیماری های دیگر استفاده کرد. طب فشاری هزاران سال است که استفاده می شود و علم غربی نیز سال هاست که آن را پذیرفته است.

مغز انسان دارای ناحیه ای به نام هیپوتالاموس است که در میان بسیاری از عملکردهای دیگر مسئول احساس گرسنگی است. توانایی اعمال فشار به نقاط طب فشاری مربوط به هیپوتالاموس باعث کاهش احساس گرسنگی و حتی هوس می شود.

دانشمندان LifeWave، مخترعان وصله‌های کنترل وزن SP6 ادعا می‌کنند که با استفاده از این چسب‌ها می‌توانیم کنترل بهتری داشته باشیم، اشتها را تنظیم کنیم و حتی میل به غذا و شیرینی را کاهش دهیم.

توانایی کنترل اشتها به طور طبیعی منجر به کاهش وزن می شود، به خصوص اگر هوس غذایی کاهش یابد.

وقتی فهمیدم وصله‌های SP6 LifeWave چگونه کار می‌کنند – برای من منطقی بود… اما حتی پس از تحقیق و توضیحات ساده، من هنوز شک داشتم، فکر می‌کردم که خیلی خوب به نظر می‌رسد که درست باشد. من هنوز فقط چند پوند وزن کم دارم… و درک این نکته که طب فشاری به عنوان یک روش درمانی ایمن شناخته شده است همراه با آگاهی از اینکه هیچ چیز در بدن جذب نمی شود – من پچ های SP6 LifeWave را امتحان کرده ام.

همراه با پچ ها، طرح کلی و دستورالعمل قرار دادن پچ را دریافت کردم. من با آنها رفتم و پچ های SP6 را روی نقاط مشخص شده در نمودار قرار دادم و تجربه شخصی من راه را شروع کرد.

نتایج به زودی دنبال شد و آنها کاملاً فوق العاده بودند.

فقط فکر کن:

هیچ قرص یا دارویی در کار نیست. بدون عوارض جانبی هیچ آسیبی به بدن و سلامتی شما وارد نمی شود. آسان برای استفاده. می‌توانم بگویم بی‌خطر است که خودتان آن را امتحان کنید.

هدف من در اینجا این است که شما را تشویق کنم که به تحقیقاتی که LifeWave خودش انجام می دهد اعتماد نکنید و به توصیفات سایر کاربران گوش ندهید – خودتان موارد را بررسی کنید. وصله های SP6 را شخصاً امتحان کنید و ببینید که چگونه روی شما تأثیر می گذارد.

اگر برنامه های کاهش وزن بی پایان را امتحان می کنید، ممکن است عاقلانه باشد که این برنامه را امتحان کنید. شاید شما هم مثل من شگفت زده شوید.

نزدیکترین توزیع کننده LifeWave خود را پیدا کنید و یک بسته آزمایشی یک هفته ای دریافت کنید. یک هفته به عنوان یک اشاره گر و یک تجربه شخصی بسیار خوب کافی است. نتایج ممکن است شما را نیز شگفت زده کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر