پادکست: خانواده ها بر سر نجات یافتن از تصادف تله کابین ، ایتان بیران 6 ساله ، دعوا می کنند


به Times Will Tell ، پادکست هفتگی The Times of Israel خوش آمدید.

این هفته ، ما با فدریکا ساسو ، نویسنده مستقل تایمز اسرائیل صحبت می کنیم که داستان ایتان بیران اسرائیلی الاصل را پوشش می دهد ، 6 ساله تنها بازمانده از تصادف تله کابین ماه مه در شمال ایتالیا.

بیران موضوع یک نبرد شدید سرپرستی بین طرف مادری و پدری خانواده اش است. والدین ، ​​برادر نوزاد و پدربزرگ و مادربزرگ مادری همگی در این حادثه کشته شدند. ایتان از کودکی در ایتالیا بزرگ شده است ، جایی که والدین اسرائیلی اش در آنجا زندگی می کردند در حالی که پدرش در نزدیکی میلان پزشکی می خواند. عمه پدری او ، همچنین پزشک ، در همان شهری زندگی می کند که ایتان و خانواده اش در آن زندگی می کردند.

پدربزرگ مادری ایتان او را در ماه سپتامبر به اسرائیل بازگرداند ، و اکنون پرونده ای در دادگاه در اسرائیل در جریان است تا مشخص شود آیا پدربزرگ کنوانسیون لاهه را نقض کرده است و آیا ربوده شده است.

ساسو ، ایتالیایی مقیم اسرائیل ، داستان ، پرونده های جاری دادگاه و دو فرهنگ در حال نبرد را در این داستان غم انگیز باز می کند.

پادکست های Times Will Tell برای بارگیری در iTunes ، TuneIn ، Pocket Casts ، Stitcher ، PlayerFM یا هرجایی که پادکست خود را دریافت می کنید در دسترس هستند.

این قسمت قبلی Times Will Tell را ببینید:

عبری را به روشی سرگرم کننده و منحصر به فرد بیاموزید

اخبار اسرائیل را دریافت می کنید … اما می دانید گرفتن آی تی؟ در اینجا شانس شما این است که نه تنها تصویر بزرگی را که در این صفحات پوشش می دهیم ، درک کنید ، بلکه همچنین جزئیات مهم و شاداب زندگی در اسرائیل

که در Streetwise عبری برای انجمن تایمز اسرائیل، هر ماه چندین عبارت عامیانه محاوره ای را پیرامون یک موضوع مشترک یاد می گیریم. اینها کلاسهای صوتی عبری با اندازه کوچک هستند که ما فکر می کنیم واقعاً از آنها لذت خواهید برد.

بیشتر بدانید بیشتر بیاموزید قبلاً عضو هستید؟ وارد شوید تا دیگر این مورد را مشاهده نکنید

تو جدی هستی. ما از آن قدردانی می کنیم!

به همین دلیل است که ما هر روز سر کار می آییم – برای ارائه خوانندگان فهیم مانند شما که حتماً باید اسرائیل و جهان یهود را مطالعه کنند.

بنابراین اکنون ما یک درخواست داریمبه بر خلاف سایر رسانه های خبری ، ما دیواری پرداخت نکرده ایم. اما از آنجایی که روزنامه نگاری ما پرهزینه است ، ما از خوانندگانی دعوت می کنیم که روزنامه تایمز اسرائیل برای آنها مهم شده است تا با پیوستن به کارهای ما ، از آنها حمایت کنند. جامعه تایمز اسرائیلبه

با پرداخت 6 دلار در ماه می توانید از روزنامه نگاری با کیفیت ما در حین لذت بردن از روزنامه تایمز اسرائیل کمک کنید بدون تبلیغات، و همچنین دسترسی به محتوای منحصر به فرد که فقط برای اعضای انجمن Times of Israel در دسترس است.

به انجمن ما بپیوندید به انجمن ما بپیوندید قبلاً عضو شده اید؟ وارد شوید تا دیگر این مورد را مشاهده نکنیددیدگاهتان را بنویسید