پرداخت ۴۶۰ میلیارد ریال از مطالبات گندم کاران زنجانی / قیمت دولتی به گندم کاران


ولی الله زمانی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ۴۶۰ میلیارد ریال به عنوان بخشی از قیمت خرید تضمینی از طریق بانک امل (کشاورزی) به گندمکاران پرداخت شده است.

مدیرکل غلات و خدمات بازرگانی استان زنجان با تاکید بر اینکه روند پرداخت بهای خرید تضمینی گندم به کشاورزان در حال انجام است و جای نگرانی نیست، خاطرنشان کرد: مابقی مطالبات گندم کاران عزیز در سال جاری واریز می شود. در روزهای آینده به حساب آنها پرداخته و مطالبات به روز خواهد شد.

وی در خصوص پرداخت گندم به کشاورزان افزود: پس از تحویل گندم به مراکز خرید و ثبت مدارک مربوطه، پرونده پرداختی به بانک کشاورزی ارسال و پس از طی مراحل اداری انجام می شود. به حساب کشاورزان واریز می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۶ مرکز در استان فعال و آماده تامین گندم از کشاورزان هستند، افزود: کشاورزان می توانند با ارائه کپی کارت ملی و شماره حساب بانکی بانک کشاورزی گندم خود را به مراکز مشخص تحویل دهند و با ثبت نام در سامانه زون جهاد کشاورزی ارجاع داده شده است

مدیرکل غلات و خدمات بازرگانی استان زنجان ادامه داد: بر اساس بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی قیمت خرید تضمینی گندم از کشاورزان در سال جاری به ازای هر. کیلوگرم گندم معمولی و گندم دوروم به ترتیب ۱۰۵۰۰ تومان و ۱۰۹۲۰ تومان. هزار تومان به عنوان پاداش عرضه گندم به دولت به ازای هر. کیلوگرم به مقدار مذکور اضافه شده است.

انتهای پیام/ ۷۳۰۰۵
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید