پنج نوع از محبوب ترین پوشش های بدن

شما همه چیز را در مورد پوشش بدن شنیده اید. در مجلات سلامت، بیلبوردها و حتی تلویزیون تبلیغاتی در مورد مزایای این درمان وجود دارد. ممکن است در مدت سی دقیقه ای که در پیله مجلل خود می گذرانید، کاهش ۱۰ پوندی برای همیشه غیرممکن باشد. با این حال، گزینه‌های بیشتری وجود دارد که می‌توانند در پایان تجربه‌تان، احساس آرامش داشته باشید و پوست‌تان احساس لطافت داشته باشید. برای اینکه بدانید از صبح خود در آبگرم چه انتظاری دارید، باید محبوب ترین انواع ارائه شده را بشناسید.

جلبک دریایی / جلبک

فکر اینکه خود را در جلبک دریایی یا جلبک بپیچید ممکن است جذاب نباشد. اگر هنگام قدم زدن در ساحل با آنها برخورد کنید، ممکن است کمی منزجر کننده به نظر برسند. با این حال، گیاه دریایی لغزنده رشته ای برای سم زدایی و در عین حال مفید برای پوست شما کار می کند. در واقع این گیاه دارای موادی است که به شل شدن پوست مرده کمک می کند. هنگامی که پوست مرده از بین می رود، بدن شما قادر به جذب پروتئین ها، مواد معدنی، ویتامین ها و لیپیدهای موجود در جلبک دریایی و جلبک می شود.

سلولیت

بسیاری از افراد از سلولیت رنج می برند. این وضعیت زمانی رخ می دهد که چربی در زیر سطح پوست جمع می شود. به دلیل بافت همبند که اجازه می دهد تا پاکت های چربی بیرون بزنند، ناحیه را گود به نظر می رساند. در حالی که پوشش بدن به عنوان راهی برای رفع مشکل معرفی شده است، باید بدانید که این یک راه حل موقت است. روکش به پاکسازی، نرم شدن و لایه برداری پوست کمک می کند. همچنین برای فشرده سازی چربی عمل می کند و باعث می شود ناحیه صاف تر به نظر برسد. تا زمانی که متوجه شوید که این فقط موقتی است، راهی عالی برای صاف کردن پوست برای یک شب بیرون رفتن است.

لاغری

یکی دیگر از رایج ترین روکش های بدن، انواع لاغری است. این خدمات تبلیغ می کنند که می توانید وزن کم کنید و نواحی خاصی از بدن خود را کانتور کنید. آنها کار می کنند، زیرا در طول جلسه مایعات را از دست می دهید. این می تواند به شما کمک کند تا کمی لحن خود را افزایش دهید و برای چند روز چند اینچ از دست بدهید. اگر رویداد خاصی دارید که باید آن را در یک لباس خاص بگنجانید، آنها یک راه حل خوب و سریع هستند. مانند پوشش سلولیت، باید به خاطر داشته باشید که اثرات موقتی هستند، زیرا وزن آب شما کاهش می یابد.

گیاهی

مسلماً محبوب ترین انواع روکش های بدن گیاهی هستند. گیاهان با لذت بردن از رایحه درمانی آرامش بخش بدن شما را التیام و سم زدایی می کنند. بسیاری از مشتریان متوجه می شوند که این خدمات نه تنها به سم زدایی کمک می کند، بلکه در برخی موارد می تواند به لاغری بدن در طول درمان کمک کند. بسیاری از مشتریان همچنین متوجه می شوند که پوست آنها بلافاصله پس از خدمات صاف تر و سفت تر می شود.

گل و لای

مانند جلبک های دریایی یا جلبک ها، پیچیدن خود در گل ممکن است خیلی جذاب به نظر نرسد. با این حال، بسیاری از مشتریان متوجه می شوند که این نوع درمان به افزایش گردش خون در سراسر ناحیه تحت پوشش کمک می کند. این امر منجر به حذف سموم از پوست می شود. همچنین به سفت شدن و تقویت پوست کمک می کند. کسانی که ماهیچه های سفت دارند و از درد عضلانی رنج می برند نیز در طول درمان خود تسکین پیدا کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر