پیدا کردن بهترین کیسه خواب برای آب و هوای ایده آل

یافتن بهترین کیسه خواب برای آب و هوای ایده آل و شرایط مسیر بسیار ضروری است. نمی دانید به دنبال چه چیزی باشید؟ خوب، این راهنما باید به شما در تصمیم گیری کمک کند.

انتخاب:

کیسه خواب در لفت محاسبه می شود. لفت به طور کلی چقدر “کرکی” کیف است. وقتی روی زمین دراز می کشد چقدر ارتفاع دارد. هر چه بلندتر باشد، «جیب‌های» هوا یا فضای مرده بیشتری وجود دارد و شما را گرمتر نگه می‌دارد.

صرفاً به دلیل نابرابری در گذشته در اندازه گیری دمای بهترین کیسه خواب ها، تغییرات آزمایشی جدیدی در بازار کیسه خواب در آمریکا انجام شده است.

اروپایی ها مدتی است که ساختار آزمایشی دارند که نشان داده است در نحوه تعیین محدوده دمایی کیسه خواب قابل اعتماد است. همچنین با تشخیص این موضوع که مردان و زنان نظرات مختلفی در مورد دمای خواب راحت دارند، اطلاعات بیشتری به دست می دهد.

برخی از شرکت های آمریکایی کیسه خواب کوله پشتی از روش غربالگری دمایی استاندارد اروپا (EN 13537) پیروی می کنند. بدون پرداختن به عمق زیاد در مورد نحوه رسیدن به این اعداد، اساساً آنها بهترین کیسه خواب ها را تحت دستورالعمل های دقیق و با استفاده از لباس زیر بلند ورزشی و کلاه ساختگی بررسی می کنند. سنسورهای روی مانکن دما را ثبت می کنند.

برچسب جدید: برچسبی که از این رویکرد آزمایشی جدید استفاده می کند، نشان می دهد:

* EN رتبه بندی راحتی برای زنان: این دمای هوای بیرونی است که زنان معمولی آن را به راحتی گرم نگه می دارند.

* EN رتبه بندی حد پایین تر برای بچه ها: این دمای هوای بیرونی است که یک مرد معمولی آن را به راحتی گرم نگه می دارد.

* EN “افراطی” رتبه بندی: این دمای هوای بیرونی است که کیسه خواب همچنان زن را زنده نگه می دارد. این رتبه بندی ها نباید خیلی جدی اعمال شوند.

توجه داشته باشید که این اعداد بر روی این واقعیت متمرکز شده اند که شما یک لایه لباس می پوشید و یک پد خواب زیر کیسه خواب دارید.

با مجازات پلیس کیسه خواب این برچسب را بردارید:

اگر کیسه‌های خوابی که می‌خواهید چک کنید استاندارد EN را قبول نکرده‌اند، نترسید. شما می توانید با اندازه گیری دمای آنها پیش بروید. تنها تمایز این است که این اندازه‌گیری‌ها فقط باید به عنوان یک راهنما به کار گرفته شوند و تمایز مرد/زن را در نظر نمی‌گیرند. اگر شما هم مثل من هستید و به طور کلی هر زمان که می‌خوابید سرد هستید، یک کیسه خواب با اتاق زیر شیروانی اضافی و دمای پایین‌تر تهیه کنید. هرچه این عدد کمتر باشد، دمای محیط بیرونی سردتر می‌شود که کیسه شما را گرم نگه می‌دارد.

چقدر می توانید پایین بروید:

در هر صورت، با استفاده از رتبه بندی قدیمی یا EN نوآورانه، هنگام انتخاب کیف، مشخص کنید که چه نوع آب و هوا و چه زمانی از سال احتمالاً بیشتر از آن استفاده خواهید کرد. اگر در کوهستان هستید و فقط قصد پیاده روی بهار، تابستان و پاییز را دارید، یک کیسه خواب سه فصل تهیه کنید. میانگین پایین ترین زمان را برای سردترین فصل سال که احتمالاً کوله پشتی می کنید، بیابید و ۱۰ تا ۲۰ درجه کم کنید و کیفی در آن مقیاس پیدا کنید. (مثال: بگویید که میانگین کم ارتفاع در کوه ها در طول بهار ۲۰ درجه فارنهایت است، سپس ۲۰ درجه را بردارید و به دنبال کیسه خوابی بگردید که درجه بندی آن ۰ درجه باشد. در اینجا نمودار مورد نیاز برای کمک به شما آمده است:

رتبه بندی دمای سبک کیف (فارنهایت)

تابستان: ۴۰ تا ۶۰

کیف سه فصل: ۱۰ تا ۴۰

هوای سرد: -۱۰ تا ۱۰

زمستان: -۱۰ و زیر

اشکال/سبک ها:

سه شکل اصلی از بهترین کیسه خواب ها برای کمپینگ و کوله پشتی وجود دارد:

* مامانی: کیسه خواب های مومیایی در قسمت شانه ها پهن تر و در اطراف پا باریک تر است. این نوع کیسه‌ها مناسب‌ترین کیسه‌ها هستند و به همین دلیل در گرم‌تر نگه‌داشتن شما موفق‌تر هستند که دلیل آن نبود فضای هوایی بین بدن و کیف است. به دلیل ساختارشان، آنها همچنین یکی از سبک ترین ها هستند. این نوع کیف ها همچنین دارای یک هود با بند کشی هستند که می تواند به حفظ گرما در اطراف سر شما کمک کند. به هر حال، تا ۵۰ درصد از دست دادن گرما از بدن می تواند از سر انجام شود.

* مستطیل شکل: اینها دقیقاً همان چیزی است که در اصطلاح نشان می دهد. یک مستطیل بزرگ به عنوان یک نتیجه از شکل آنها، آنها تمایل دارند که سبک کیسه خواب کم کارکرد باشند. داخل کیسه فضای زیادی برای گرم شدن بدن وجود دارد. به دلیل وزن زیاد، آنها ممکن است برای یک ماجراجویی “کمپینگ با ماشین” به جای یک سفر با کوله پشتی مناسب تر باشند. آنها این مزیت را دارند که یک جفت کیسه می توانند به طور مشترک زیپ شوند و به جای یک نفر به کیسه خواب یک زوج تبدیل شوند. با این طراحی، تشک بادی کامل یا کوئین زیر آن واقعا به خوابی دلپذیر کمک می کند. (باز هم برای کشور عقب توصیه نمی شود).

*نیمه مستطیلی: من این را صلیب می نامم. این کیف کوله پشتی در سر مستطیل شکل است و سپس به سمت پاها باریک می شود. با این فرم، اتاق اضافی دریافت می کنید، اما نه به اندازه یک کیسه خواب مستطیلی واقعی. برای کسانی که مثل من کلاستروفوبیک هستند. می‌توانیم در داخل کیفی که فضای بیشتری در آن وجود دارد کمی بهتر بخوابیم و همچنان از شکل آن بهره‌مند شویم.

همچنین برخی از اشکال مختلف به طور خاص برای استایل بدن در نظر گرفته شده است:

* مال زنانه: اینها روی شانه ها کمی باریک تر هستند. پهن تر در باسن همراه با بالشتک اضافه شده در قسمت بالایی بدن و جعبه پا.

* کودکان: اینها اساساً ویژگی‌های «دوستانه بچه‌ها» دارند، به عنوان مثال: جیب‌هایی برای «مواد»شان، یک جیب برای پر کردن و ساختن یک بالش در سرشان و یک سیستم نگهدارنده پد خواب برای اطمینان از اینکه پد در تمام طول شب در جای خود باقی می‌ماند.

امکانات:

* کاپوت ماشین: همانطور که قبلا در مورد کیسه خواب مومیایی توضیح داده شد، یک هود دارای بند کشی می تواند به حفظ گرمای بدن کمک کند.

* لوله پیش نویس / فلپ پیش نویس: این فلپ یا لوله ای است که در کنار زیپ قرار دارد. این فلپ به کاهش اتلاف حرارت کمک می کند. هنگام انتخاب یک کیسه خواب کوهنوردی، اطمینان حاصل کنید که فلپ فقط روی آستر دوخته شده باشد و نه از طریق کیف. اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید زیپ را بررسی کرده اید تا بررسی کنید که فلپ/لوله در تضاد نیست یا در مسیر زیپ گیر نمی کند.

* یقه پیش نویس: این یک لوله در پایه هود است. این نقطه در گردن را “بسته” می کند تا هوا از بین نرود. هنگام آزمایش یک کیسه، مطمئن شوید که این لوله راحت است.

* جعبه پا: این همان طور که از نامش بر می آید، محل اطراف پاها است. چندین کیسه فضای اضافی در جعبه پا دارند تا چکمه ها یا بطری های آب شما را نگه دارید.

*زیپ: زیپ باید دارای دندانه های بزرگ باشد و باید به خوبی کار کند. آنها همچنین نباید پارچه را در طول استفاده گیر کنند.

* جیب ها: جیب ها می توانند دارایی یا درد باشند. اگر کیف شما دارای جیب است، مراقب باشید که چه چیزی را در آن قرار دهید. همچنین قبل از خرید کیف به جیب های جاهای مختلف توجه کنید. آیا برایتان مهم است که در نیمه شب روی کلیدهای خود یا پخش کننده MP3 بچرخید؟

* طول: اگر در مقایسه با «خرس متوسط» قدتان بلندتر باشد، کیسه‌خواب‌هایی برای کوله‌پشتی وجود دارند که طول‌های بلندتری دارند.

مواد:

پر کنید: دو انتخاب اساسی برای پر کردن کیسه وجود دارد. ساخته شده (پلی استر) و داون (عایق پرهای غاز یا اردک).

* کیسه خواب غاز: هیچ چیزی با نسبت وزن به گرما بیشتر در مقایسه با پایین وجود ندارد. کیسه خواب Goose Down فوق العاده سبک است. مشکل داون این است که اگر زمانی خیس شود، قابلیت جذب حرارتی خود را از دست می دهد. همچنین، بازه زمانی خشک شدن برای خشک شدن به خصوص طولانی است. اگر کیسه‌تان در اواخر روز در مسیر خیس شد، شب سردی خواهید داشت. داون فقط برای افرادی است که بیشتر در خشک نگه داشتن کیسه خواب خود کوشا هستند.

*ساخته: بهترین کیسه خواب ها هر سال سبک تر و کارآمدتر می شوند. وزن آن‌ها بیشتر از کیسه‌ها است، اما اگر خیس شوند، عملکرد گرمایش بیشتری را حفظ می‌کنند. علاوه بر این، آنها در مقایسه با پایین بسیار سریعتر خشک می شوند. بنابراین، تعادل وزن، گرما و خشک شدن سریعتر است.

مراقبت از کیسه خواب:

قبل از تنظیم کیف کوله پشتی خود، مطمئن شوید که آن را چند بار تکان داده اید. این به “کرک” شدن آن و تقویت فضای هوایی کمک می کند.

هنگام بسته بندی کیف خود، هرگز از قرار دادن کیسه در کیف وسایل خود کوتاهی نکنید. (آیا تکراری است؟) مطمئنا کیسه خواب را جمع نکنید و تا نکنید، این کار باعث کاهش سریعتر خاصیت عایق می شود.

هنگامی که از کیف خود استفاده نمی کنید، هرگز آن را داخل کیسه وسایل نگذارید، همیشه آن را آویزان کنید یا در یک کیسه نگهداری شل نگه دارید. اگر آن را در یک کیسه کوچک ذخیره کنید، می تواند برای همیشه عایق را کاهش دهد.

فراموش نکنید که با گذشت زمان، با استفاده معمولی، کیسه خواب پیاده روی اثر گرمایی خود را از دست می دهد. این به دلیل فشرده شدن پر شده است. این باعث می شود “جیب های هوا” ناپدید شوند.

در نهایت، اطلاعات مراقبت از سازنده را درک کرده و دنبال کنید. آنها بهترین کیسه خواب ها را برای پیاده روی و کوله پشتی تولید می کنند و می دانند که چگونه می توانید آن را در حالت عالی نگه دارید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر