پیروزی ارزشمند والیبال ایران مقابل اسلوونی / شانس صعود افزایش یافت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، هفته سوم لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ به میزبانی شهر گدانسک لهستان جمعه شب با دیدار تیم ملی ایران و اسلوونی پیگیری شد که شاگردان بهرز عطایی موفق شدند حریف خود را ۳ شکست دهند. -۰.

اگرچه انتظار می رفت تیم ملی در این دیدار کار سختی داشته باشد و همینطور هم شد اما ملی پوشان جوان کشورمان موفق شدند با نمایشی تحسین برانگیز به مصاف حریف بروند و ست اول را نفس گیر به پایان برسانند.

در ست اول دو تیم عملکردی نزدیک و مساوی داشتند و ایران برای لحظاتی پیش افتاد اما در نهایت شاگردان بهروز عطایی موفق شدند ۲۶ بر ۲۴ حریف خود را شکست دهند.

اما ست دوم داستان متفاوتی داشت، یکی از بهترین نمایش ها را از تیم ملی ایران تجربه کردیم که در نهایت موفق شد ۲۵ بر ۱۴ حریف را شکست دهد و در این دیدار در آستانه پیروزی قرار گرفت.

اسلوونی در ست سوم این دیدار از ابتدا سعی کرد کنترل بازی را در اختیار بگیرد اما عملکرد خوب ملی پوشان کشورمان اجازه تمرکز را به آنها نداد.

بهروز عطایی که به شاگردانش اعتماد به نفس داده بود در ست سوم عملکرد خوبی داشت. ملی پوشان کشورمان نیز نمایش فوق العاده ای داشتند و توانستند این ست را ۲۵ بر ۲۱ به سود خود به پایان برسانند و در نهایت ۳ بر صفر حریف خود را شکست دهند.

تیم ملی ایران با این برد شانس خود را برای صعود به مرحله بعد بسیار افزایش داد و برای تایید صعودش باید منتظر نتایج دیگر دیدارها به ویژه نتایج تیم ملی هلند بود.