چگونه با استفاده از هیپنوتیزم و تجسم های هدایت شده، نقطه تنظیم خود را کاهش دهید و متابولیسم خود را افزایش دهید

در مطالعه ای که در دانشگاه ویسکانسین، Oshkosh انجام شد، افراد با موفقیت از تصاویر برای افزایش متابولیسم به ۶۰۰ کالری در روز با استفاده از تجسم استفاده کردند. به یاد داشته باشید که مغز شما بخشی از بدن شما است که تمام عملکردهای بدن شما از جمله ضربان قلب، تنفس، هضم و هر چیز دیگری را تنظیم می کند! با استفاده از تجسم، ذهن شما می تواند بدن شما را به یک دستگاه چربی سوز دوباره برنامه ریزی کند.

با هر تجسم، مکانیسم هایی را در بدن خود بهبود می بخشید که متابولیسم شما را تنظیم می کند. شما تصور می کنید که آنها در سطوح کامل کار می کنند. وقتی مغز شما شروع به تجسم تشدید این مکانیسم ها می کند، متابولیسم شما افزایش می یابد. همانطور که متابولیسم شما افزایش می یابد، بدون تلاش شروع به کاهش وزن می کنید. شما یکی از آن دسته افرادی می شوید که می توانند غذا بخورند و کالری بسوزانند بدون اینکه کار زیادی انجام دهند.

نقطه تنظیم شما وزن طبیعی از پیش تعیین شده بدن شما است. از آنجایی که شما نمی توانید قد، رنگ چشم یا موهای خود را کنترل کنید، نمی توانید نقطه تنظیم را کنترل کنید و بنابراین وزن شما به سختی تغییر می کند. برخی از افراد این کار را از طریق رژیم های غذایی بیش از حد انجام می دهند، اما این می تواند به اختلال خوردن کمک کند. وزن بدن شما از نظر بیولوژیکی و ژنتیکی در محدوده وزنی خاصی تعیین می شود. بنابراین، پس از کاهش وزن، به سرعت آن را به دست خواهید آورد. با این حال، ممکن است نقطه تنظیم خود را کاهش دهید. هنگامی که این اتفاق می افتد، بلافاصله اشتهای خود را کاهش می دهید و بدن شما تعادل وزن کمتری را حفظ می کند.

این را می توان از طریق هیپنوتیزم، تجسم های هدایت شده و تصاویر انجام داد. یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار استفاده از برنامه هیپنوتیزم Think & Shrink است. این برنامه دارای تجسم هایی است که به افراد کمک می کند نقاط تنظیم شده را کاهش دهند و متابولیسم را افزایش دهند. آن را بررسی کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر