چگونه بهترین بیضوی را برای مراکز تناسب اندام انتخاب کنیم؟

دستگاه های بیضوی یکی از پرطرفدارترین تجهیزات باشگاه های بدنسازی هستند. آنها به عنوان یک انتخاب برتر برای افرادی که می خواهند تمرینات کاردیو کاردیو انجام دهند ظاهر شده اند. این دستگاه ها با ترکیب بهترین راه رفتن، دویدن و بالا رفتن از پله به شما کمک می کنند کالری اضافی بسوزانید. در حالی که به قسمت‌های فوقانی و تحتانی بدن شما تمرین کاملی می‌دهد، بیضوی‌ها فشار زیادی بر مفاصل شما وارد نمی‌کنند. اگر صاحب یک باشگاه سلامت یا یک مرکز تناسب اندام هستید که هنوز دستگاه الپتیکال ندارد، وقت آن رسیده است که یکی را تهیه کنید. در اینجا نکات اصلی است که هنگام خرید ماشین آلات باید در نظر داشته باشید.

۱. محدوده سطوح مقاومت

این که تمام تجهیزات تمرینی در سالن بدنسازی شما باید با نیازهای تناسب اندام مشتریان شما هماهنگ باشد، بی دلیل است. شدت تمرین را که برای مخاطبان شما مناسب است، ارزیابی کنید. سطوح وات را بررسی کنید تا حداکثر مقاومت یا قدرت یک واحد را بدانید. انتخاب ماشین هایی که طیف وسیعی از سطوح مقاومت را ارائه می دهند مناسب خواهد بود. این به همه مشتریان شما کمک می کند تا تمرینات کاردیو کاردیو انجام دهند.

۲. طول گام ماشین ها را بررسی کنید

یکی دیگر از عوامل مهمی که در هنگام خرید الیپتیکال باید در نظر گرفت، طول گام است. این حداکثر فاصله بین هر دو پا در زمانی است که کاربر در حال کار بر روی دستگاه است. طول گام به شما ایده راحتی می‌دهد که کاربران می‌توانند هنگام رکاب زدن تجربه کنند. اگر طول خیلی کوتاه باشد، حرکات محدود می شود. این کار شما را از بهره مندی کامل از مزایای تمرین بیضوی باز می دارد. طول ایده آل در یک دوچرخه حرفه ای باید بیش از ۵۰ سانتی متر باشد.

۳. وزن یک واحد را قبل از خرید بدانید

وزن معیار دیگری است که هنگام خرید الیپتیکال برای مراکز تناسب اندام باید در نظر داشته باشید. ماشینی را انتخاب کنید که خیلی سبک باشد و ممکن است هنگام پدال زدن ناپایدار باشد. شما نمی خواهید مشتری در حین آموزش احساس احتیاط کند. همچنین، از حداکثر وزن پشتیبانی شده کاربر مطلع شوید. این به شما ایده خوبی از پایداری دوچرخه می دهد. یک ماشین سبک وزن بیشتری را تحمل نخواهد کرد. به سراغ ماشین‌هایی بروید که وزن‌های بالای ۱۵۰ کیلوگرم را پشتیبانی می‌کنند تا در قسمت ایمن باشند.

۴. یک بیضوی با ساختار قاب محکم بخرید

شما یک دوچرخه قوی و بادوام برای اتاق تناسب اندام خود می خواهید. دستگاه های بدنسازی دچار سایش و پارگی شدید می شوند. یک قاب محکم ساخته شده به آن ها این امکان را می دهد تا مدت زمان بیشتری در برابر فشار مقاومت کنند. این همچنین احتمال شکستگی و قطع سرویس را کاهش می دهد. گزینه های ارزان قیمت مختلفی با قاب های پلاستیکی در بازار موجود است. از چنین تجهیزاتی اجتناب کنید و ماشین آلات با کیفیت بالا را از تولید کنندگان معتبر انتخاب کنید.

۵. قبل از خرید، ویژگی های کنسول را در نظر بگیرید

آیا مشتریان شما ماشین هایی با اتصال هوشمند می خواهند؟ بسیاری از افراد اهداف تناسب اندام خود را از طریق برنامه های موجود در دستگاه های هوشمند خود دنبال می کنند. آنها می خواهند دستگاه را با کنسول دوچرخه بیضوی جفت کنند تا معیارهای کلیدی را ردیابی کنند. علاوه بر این، کنسول‌های لمسی به کاربران این امکان را می‌دهند که به راحتی کنترل‌ها و محتوایی را که در حین کار مشاهده می‌کنند، مدیریت کنند. برای شناخت ویژگی های مورد نظر مشتریانتان، تحقیق کنید. این به شما در انتخاب گزینه مناسب در حین خرید کمک می کند.

به طور خلاصه

اهداف راحتی و تناسب اندام مشتریان شما نوع بیضی را که در مرکز تناسب اندام خود نصب می کنید دیکته می کند. دانستن نیازها و ترجیحات آنها و سپس تحقیق در مورد ماشین آلات موجود در بازار مناسب خواهد بود. این به شما کمک می کند تا بهترین واحد را برای بهبود سطح رضایت مشتری از کسب و کار باشگاه بدنسازی خود به دست آورید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر