چگونه در شش هفته ۴۰ پوند از دست دادم!

آن روز شادترین روز زندگی من بود! داشتم از میدان فرودگاه می دویدم تا هواپیمای خود را به زندگی جدیدی برسانم – در نیروی هوایی. برای اولین بار در زندگیم احساس آزادی و زنده بودن کردم.

اول نیروی هوایی من را نمی خواست، چون اضافه وزن داشتم!

اما من این کار را کردم! وزن کم کردم! من از ۱۶۵ پوند به ۱۲۵ پوند رسیدم. من انجامش دادم! احساس فوق العاده ای داشتم! یک کمد لباس کاملاً جدید در اندازه های ۱۰ و ۱۱ منتظر من بود.

من ۴۰ پوند در شش هفته با خوردن غذا کم کردم – فقط پروتئین و نوشیدن مقدار زیادی آب.

آب زیادی خوردم و قرص های مولتی ویتامین مصرف کردم. من مشغول جستجوی شغل، بازی گلف، شنا و طراحی بودم. صبح ها ۱۵ بار دراز و نشست و ۵۰ بار در محل دویدم. یک دلداری در مورد نخوردن، نداشتن قبض غذا وجود داشت. مک دونالد همسایه بود. بوی آن بیگ مک ها مرا دیوانه کرد.

احساس خیلی بهتری نسبت به خودم داشتم و تفاوت را دیدم. لباس‌هایم گشاد می‌شد و گم می‌شد. رژیم غذایی با پروتئین بالا برای من ساخته شد، زیرا من عاشق گوشت، تخم مرغ، پنیر و ماهی بودم.

دو عدد تخم مرغ همزده (بدون کره)، همراه با چای صبحانه خوبی را درست کرد. ماهی تن و میگو را مخلوط کردم. مقداری مرغ، پنیر، یک تخم مرغ آب پز سفت غذای دیگر بود. یک تکه پنیر ذوب شده بین دو نان همبرگر برشته شده نازک مورد علاقه من بود. من مقداری پنیر با آن داشتم. یک جعبه مرغ در خانه برای سه وعده غذایی دوام می آورد. پوست را در آوردم. به علاوه روزی ۸-۱۰ لیوان آب می خوردم.

سپس مجبور شدم شش ماه منتظر بمانم تا وارد خدمت باشم. در آن تابستان به من خوش گذشت. دوچرخه سواری، پیاده روی، شنا، گلف. میوه ها، سبزیجات تازه می خوردم و مراقب آنچه می خوردم بودم. پر انرژی بودم من مقداری وزن کم کردم

و در طول تمرینات اولیه، وزنم را کاهش دادم. این همه راهپیمایی و دویدن و بعد خوردن غذای نظامی! من ۱۱۵ پوند بودم!

نکته کلیدی در کل این بود که من می‌خواستم آنقدر بد باشد تا بتوانم هر رژیمی را عملی کنم! من رژیم پروتئین را به کسی توصیه نمی کنم. مال من بود شما باید خودتان را پیدا کنید، و من حاضرم به شما کمک کنم.

من قبلاً خجالتی، عقب مانده، ساده لوح و بسیار سنگین بودم، ۱۶۵ پوند با قد ۵ فوت و ۴ اینچ.

زندگی من برای همیشه تغییر کرد. من از آن زمان به مطالعه تغذیه و تناسب اندام پرداختم و اکنون به عنوان یک مربی سلامتی به دیگران کمک می کنم تا همین کار را انجام دهند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر