چگونه قسمت های خاصی از بدن را کاهش یا افزایش دهیم

آیا تا به حال افرادی را با گوساله های بزرگ یا گوساله های واقعاً لاغر (مثل من) دیده اید؟ ما در واقع برای مقدار خاصی از جرم در بدنمان طراحی شده ایم. داشتن پاهای بزرگ یا پشت پهن یک امر کلی است و نمی توان آن را تا حد زیادی اصلاح کرد. مثال خوب دیگر، باسن بزرگ یا بدون باسن است (دوباره مانند من).

آیا این بدان معنی است که “هر کاری که می کنم نمی توانم ران های ضخیم خود را لاغر کنم یا باسنم را افزایش دهم؟”

نه، منظور این است که شما نمی توانید سایز ران خود را به نصف کاهش دهید یا سایز باسن خود را دو بار افزایش دهید. این بدان معناست که ورزش و پروتئین کافی به شما کمک می‌کند تا ران‌ها و باسن‌هایتان را تقویت کنید.

مراحل خاصی برای کاهش و برخی خاص برای رشد برخی دیگر وجود دارد و این باور وجود دارد که افراد زیادی هستند که می خواهند ضخامت برخی از قسمت های بدن را افزایش دهند.

بیایید با کاهش شروع کنیم. من مثالی از نحوه کاهش سایز بازو بدون بزرگتر کردن آن می زنم.

شما باید ورزش های بالا و مقاومت وزنی متوسط ​​انجام دهید. تعداد تکرار ۲۰-۴۰

شما ضربان قلب خود را بالا نگه داشته اید تا بدن شما چربی را در تکرارهای بالاتر مصرف کند. این معمولاً ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بعد از تمرین طول می کشد. بهترین راه برای رسیدن به این هدف، انجام سایر گروه‌های عضلانی در حالی است که بازوهای خود را روی ضربه بعدی استراحت می‌دهید.

چندین تمرین را با هدف قرار دادن یک گروه ترکیب کنید. فشارهای فشاری، پرس شانه یا شیب انجام دهید که همگی پشت بازوها را هدف قرار می دهند.

حال بیایید نگاهی به سفت کردن و افزایش اندازه عضلات در نواحی خاص بیندازیم. من از الاغ شما به عنوان مثال استفاده می کنم 🙂

۱۰-۲۰ تکرار کم با مقاومت وزنی بالا. ترفند اینجا شکلی عالی برای شکل دادن به عضلات است. همانطور که به آرامی و سریع پایین می آیید، ۲۰ پوند یا بیشتر را در قفسه سینه خود اسکات کنید.

ضربان قلب خود را پایین نگه دارید به این ترتیب چربی و انرژی بیشتری برای بازسازی و بازسازی باسن شما مصرف می شود.

همچنین باید آن را با سایر تمرینات باد کردن باسن ترکیب کنید تا از تمام عضلات استفاده کنید. یک مثال خوب لانژ است، دوباره با وزنه های سنگین و فرم عالی.

بفرمایید. توضیحی سریع و کلی در مورد چگونگی کوچک یا بزرگ شدن قسمت های خاصی از بدن. من می خواهم در بخش نظرات به سوالات فردی در مورد اعضای خاص بدن پاسخ دهم و میل شما را تغییر دهم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر