چگونه می توانم برنامه غذایی خود را تنظیم کنم – بدون آن مزه ناخوشایندی دارد

با تهیه نوشیدنی های رژیمی و استفاده از رژیم غذایی پروتئینی به عنوان یک جایگزین وعده غذایی سالم، می توانید خود را خوش اندام، لاغرتر، جذاب تر و جوان تر کنید، بدون اینکه از گرسنگی بمیرید.

هدف شیک های رژیمی این است که پروتئین، چربی و کربوهیدرات با کیفیتی را برای شما فراهم کند که بدن شما برای به نظر رسیدن و احساس بهترین حالت نیاز دارد و در عین حال به شما در مدیریت وزن کمک می کند. علیرغم آنچه به نظر می رسد بسیاری از رژیم های غذایی «گرم» سعی دارند به شما بگویند، روزه گرفتن یا احساس گرسنگی راه هایی برای کاهش وزن و مدیریت وزن نیستند.

شیک های رژیمی که به خوبی ساخته شده اند، ویتامین ها و مواد معدنی بیشتری نیز به شما می دهند، و چربی و مقادیر بالای کالری را با تغذیه ای عالی جایگزین می کنند که برای همه شما بهترین است اما بدن شما را بدون سوخت نمی گذارد.

با افزایش مصرف ویتامین ها و مواد معدنی ناشی از یادگیری طرز تهیه نوشیدنی های رژیمی، فواید بسیاری را متوجه می شوید. احتمال بیماری قلبی و سکته را کاهش می دهید. شما تنظیم بیشتری از عملکرد عضلانی و عصبی را برای بدن خود فراهم می کنید که به نوبه خود به معنای تنظیم ضربان قلب و ریتم قلب است. لخته شدن خون نیز بهتر تنظیم می شود. موها و ناخن‌های شما ضخیم‌تر، براق‌تر، قوی‌تر و راحت‌تر رشد می‌کنند. پوست شما براق تر، صاف تر، کمتر چین و چروک می شود و در برابر اثرات باد و آب و هوا مقاوم تر می شود. استخوان های بدن شما قوی تر و متراکم تر می شوند. و جایگزینی طبیعی سلول ها و متابولیسم بدن شما افزایش می یابد و شما را لاغرتر، لاغرتر و پرانرژی تر می کند.

درست کردن شیک های رژیمی کار سختی نیست. شما به مقداری میوه دلخواه (پوست کنده و بدون دانه) و مخلوط کن نیاز دارید. شما همچنین به یخ و مایعی نیاز دارید که همه چیز در آن مخلوط شود.

ابتدا میوه ها را در مخلوط کن بریزید. قطعات میوه را نسبتاً کوچک (اما نه کوچک) نگه دارید تا زمانی که به اندازه کافی مخلوط شوند. پس از معرفی میوه، مایع را بمالید.

حالا درب مخلوط کن را ببندید، آن را نگه دارید و مواد را به مدت ۳۰ ثانیه روی «بالا» هم بزنید. محتویات را بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز در داخل مخلوط شده است و روی همزن شما شلیک نمی کند.

هنگامی که این قسمت از رژیم غذایی صاف شد، مخلوط کن را با سرعت کم روشن کنید و از سوراخ بالایی (سوراخ درب) شروع به اضافه کردن تکه های یخ کنید. فقط آنها را یکی یکی اضافه کنید و بین اضافه کردن ها صبر کنید تا مخلوط کن صدای متلاطم را متوقف کند و کاملاً یکدست شود.

برای بدست آوردن یک نوشیدنی رژیمی که به اندازه دلخواهتان صاف یا غلیظ است و طعم عالی دارد، از آزمایش استفاده کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر