چگونه Apex Bodybugg می تواند به کاهش وزن شما کمک کند

Apex Bodybugg یک سیستم مدیریت کالری است که در برنامه تلویزیونی واقعیت “بزرگترین بازنده” استفاده می شود که در آن شرکت کنندگان برای کاهش وزن و/یا بیشترین کاهش وزن با یکدیگر رقابت می کنند. Bodybugg اساساً از دو قسمت تشکیل شده است و شامل تسمه ای است که روی بازو می گذارید و یک برنامه کامپیوتری.

بند بازوی Bodybugg به محاسبه کالری مصرفی بدن کمک می کند و این کار را با دقت بیش از ۹۰ درصد انجام می دهد. همچنین دارای یک گام شمار داخلی است که به شما امکان می دهد تعداد قدم هایی را که هر روز برمی دارید پیگیری کنید. هنگامی که Apex Bodybugg روزانه پوشیده می شود (مطمئن شوید که در حین ورزش نیز آن را بپوشید)، میزان کالری سوزانده شده توسط بدن را اندازه گیری می کند. این برای کسانی که به طور فعال سعی در کاهش وزن دارند بسیار بزرگ است. بازوبند حاوی حسگرهای ویژه ای است که حرکت، تعداد قدم هایی که برمی دارید، واکنش گالوانیکی پوست (یا میزان تعریق)، دمای پوست و گرمای بدن را تشخیص می دهد. همه این موارد در هنگام تعیین میزان کالری سوزاندن بدن در نظر گرفته می شود.

بخش دوم سیستم در واقع نرم افزار کامپیوتری است که هم با رایانه های شخصی و هم با مک سازگار است و برای هر کسی که رایانه دارد مناسب است. کاربر کالری های خود را شامل تمام غذاها و نوشیدنی هایی که در آن روز خورده است وارد می کند و برنامه به شما می گوید که چه مقدار کالری در روز باقی مانده است تا مطمئن شود در مسیر درستی برای کاهش وزن هستید و وزن اضافه نمی کنید. دقیقاً به شما می گوید که روزانه چه مقدار کالری باید مصرف کنید.

بادی باگ کاهش وزن را برای افراد آسان‌تر می‌کند زیرا می‌توانند متوجه شوند که در هر زمان چقدر کالری می‌سوزانند. این می تواند انگیزه خوبی برای ادامه ورزش و ورزش سخت باشد زیرا می توانید کالری مصرف شده را در بدن خود به صورت بصری مشاهده کنید.

بسیاری از افراد از اهداف کاهش وزن خود دست می کشند زیرا فوراً نتایج را روی ترازو نمی بینند. آنها همچنین تنبل می شوند و انگیزه لازم برای ادامه راه را حفظ نمی کنند.

Apex Bodybugg تمام کارها را برای کاربر خود انجام نمی دهد، اما ابزاری عالی است که اندازه گیری پیشرفت را آسان می کند. دیدن پیشرفت یکی از ساده ترین راه ها برای حفظ یک برنامه ورزشی منظم است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر