کاهش وزن با برگ موز سبز!

کاهش وزن همیشه یک موضوع داغ بوده است. ایده “انقلابی” بعدی که در گوشه و کنار می آید همیشه مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد. با این حال، واقعیت این است که حتی با وجود ایده‌های رایج علمی کاهش وزن که به سمت چپ، راست و مرکز ظاهر می‌شوند، مردم جهان غرب همچنان چاق‌تر از همیشه هستند.

اگر تا به حال آن را حدس نزده‌اید، تا آنجا که من می‌دانم، برگ‌های موز محصول انقلابی کاهش وزن نیستند. من در واقع سعی می کنم به افشای غول های بازاریابی حیله گر اشاره کنم. رژیم های غذایی مد روز جوابی برای داشتن بدنی سالم و لاغر نیستند. اگر واقعاً می خواهید بدون تخریب بدن خود وزن کم کنید، واقعاً یک راه حل ساده وجود دارد.

کاهش وزن آسان شد

۱. پاکسازی بدن از انگل ها – (کاهش ۱۰ تا ۲۰ پوند) – این روش ساده و طبیعی می تواند برای پاکسازی سیستم شما و ایجاد محیط داخلی سالم تری استفاده شود که در آن بهتر می توانید مواد مغذی حیاتی را جذب کرده و مواد زائد سمی را پاکسازی کنید.

۲. متعادل کردن هورمون های خود – (۷ تا ۱۸ پوند وزن کم کنید) – با متعادل کردن سطوح تولید هورمون های مختلف در بدن، می توانید هارمونی را به سیستم خود بازگردانید و به خود اجازه می دهید تا از طریق آزادسازی صحیح بدن، چربی بیشتری بسوزانید. مقادیر هورمون

۳. تغذیه بهتر و مصرف آنتی اکسیدان بیشتر – (کاهش ۲۰ تا ۱۰۰ پوند) – تغذیه به عنوان یک روش قدرتمند شناخته شده است که به موجب آن تقریباً هر کسی می تواند وزن کم کند. لازم نیست کل زندگی خود را تغییر دهید، فقط سعی کنید از غذاهای بسیار فرآوری شده مانند نان سفید و ماکارونی و برنج جایگزین کنید تا غذاهای کامل مانند برنج قهوه ای، سبزیجات تازه و نان های تیره تر.

۴. کمی ورزش کنید – (۲۰ تا ۱۰۰ پوند وزن کم کنید) – یک برنامه تمرینی ساده را فقط به مدت ۶ ماه دنبال کنید و وزن خود را کاهش دهید و توده عضلانی خود را تقویت کنید. این به شما بدنی سفت تر با چربی کمتر می دهد. دانستن تمرینات مناسب نیز کمک زیادی می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر