کاهش وزن طبیعی سریع با این دو ماده شگفت انگیز

پس از بیش از ۱۰ سال مطالعه و آزمایش در مورد تغذیه، متخصصان در زمینه کاهش وزن همگی به توافق رسیده اند که مقدار دو ماده خاص تأثیر مهمی در تلاش شما برای کاهش وزن خواهد داشت. بنابراین اگر به دنبال کاهش سریع وزن طبیعی هستید و مصمم هستید که از چرخه معیوبی که سال‌ها در آن بوده‌اید خارج شوید، وقت آن است که چشمان خود را باز کنید و اجازه دهید این عوامل جادویی، آب و فیبر، برای شما کار کنند. .

بدن سالم از بیش از ۶۰ درصد آب تشکیل شده است که در همه جای ما یافت می شود. هنگامی که ما احساس کم آبی می کنیم، بدن ما آن را به عنوان یک وضعیت اضطراری درک می کند و تمام توجه خود را بر حفظ آب متمرکز می کند. تمام فرآیندهای کمتر مهم دیگر را کنار می گذارد، که در این مورد، و بیشتر مورد علاقه ماست، چربی سوزی است. من مطمئن هستم که شما نمی خواهید این موضوع بر برنامه کاهش وزن طبیعی و سریع شما تأثیر بگذارد، آیا؟

علاوه بر کار ساده هیدراته نگه داشتن بدن، در اینجا یک ترفند کوچک برای کاهش وزن طبیعی و سریع وجود دارد – کاری کنید که بدن شما کالری بیشتری بسوزاند بدون اینکه حتی متوجه شوید. آب خود را سرد بنوشید هر بار که یک اونس آب سرد می نوشید، بدن شما برای گرم کردن آب باید کالری بیشتری بسوزاند، بنابراین هر چه بیشتر بنوشید، کالری بیشتری می سوزانید!

در مورد ماده جادویی دیگر، فیبر را به شما ارائه می کنم. فیبر نقش مهمی در تمام برنامه های کاهش وزن سریع طبیعی با کند کردن روند هضم دارد. جدا از این واقعیت آشکار که برای مدت طولانی تری احساس سیری می کنید و کمتر غذا می خورید، مکانیسم پنهان دیگری نیز وجود دارد. اگر غذای شما خیلی سریع هضم می شود، اتفاقی که می افتد این است که بدن شما به وفور انرژی می بیند و شروع به ذخیره چربی بیشتری می کند! شما نمی خواهید این اتفاق بیفتد، بنابراین فیبر بهترین دوست شماست.

حتماً فیبر زیادی را در رژیم غذایی خود بگنجانید، زیرا غذاهایی مانند برنج قهوه ای، غلات کامل و میوه ها منابع عالی برای شروع هستند. با این حال، اگر رژیم غذایی معمول شما سرشار از فیبر نیست، باید به تدریج مصرف فیبر خود را افزایش دهید. افزایش ناگهانی باعث اسهال می شود. همانطور که قبلا ذکر شد، برای جلوگیری از یبوست ناشی از فیبر اضافی، حتما آب زیادی بنوشید.

با این رازها، برای کاهش وزن طبیعی سریع، چربی، چربی بیشتر و حتی چربی بیشتری می سوزانید! در ترکیب با یک برنامه تمرین مقاومتی ساده، مسیر طولانی و پر پیچ و خم شما به سمت فرم کامل مطمئناً در عرض چند هفته به پایان خواهد رسید. اکنون، زندگی متفاوتی را تصور کنید که می توانید زندگی کنید، فقط با انتخاب خود در همین لحظه. شجاع باشید، اولین قدم را بردارید و جرات رویاپردازی را داشته باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر