کاهش وزن کایروپراکتیک و اثربخشی آن

آیا کاهش وزن کایروپراکتیک امکان پذیر است؟ ممکن است این یک مفهوم جدید برای شما باشد، اما اگر برنامه کاهش وزن شما کار نمی کند، ممکن است بخواهید کاهش وزن کایروپراکتیک را امتحان کنید. چه کسی می داند؟ این ممکن است بلیط شما برای داشتن اندامی متناسب و آراسته باشد. یک متخصص کایروپراکتیک خوب می داند که چگونه به شما در رفع مشکلات وزن کمک کند.

کاهش وزن کایروپراکتیک چگونه کار می کند

ماساژ و دستکاری

ماساژ می تواند به تقویت عضلات و تقویت آنها کمک کند. هنگامی که ماهیچه ها سفت و محکم می شوند، تبدیل چربی های اضافی مانند تری گلیسیریدهای ذخیره شده در بافت چربی شما اتفاق می افتد. دستکاری دستی در درمان کایروپراکتیک به کاهش وزن نیز کمک می کند، از طریق مقدار کالری مصرف شده در دستکاری. اگر به درستی و به طور منظم انجام شود، می توانید به تدریج با تمرینات وزنه کایروپراکتیک و دستکاری عضلانی کاهش وزن داشته باشید.

تغذیه در کاهش وزن کایروپراکتیک

یک کایروپراکتیک خوب رویکرد کل نگر را در تکنیک خود ادغام می کند، بنابراین او تغذیه را در استراتژی خود قرار می دهد. به همین دلیل، زمانی که تحت درمان کایروپراکتیک هستید، می توانید به طور موثر وزن کم کنید. رژیم غذایی مناسب مورد نیاز پزشکان کایروپراکتیک شامل غذایی است که وضعیت پاتولوژیک موجود را کاهش داده و متابولیسم، هضم و سلامتی را بهبود می بخشد. یک مثال این است که وقتی به دلیل آرتریت نقرسی درد دارید، پزشک کایروپراکتیک از شما می خواهد مصرف حبوبات را کاهش داده و هیدراتاسیون را افزایش دهید. این رژیم به کاهش وزن شما کمک می کند. اگر بیماری‌های قلبی عروقی، بیماری‌های قلبی عروقی یا CVD دارید که باعث درد می‌شود، تکنیک کاهش وزن کایروپراکتیک شما را از خوردن چربی‌های گوشتی که می‌تواند CVD شما را تشدید کند، باز می‌دارد. این نوع رژیم همچنین به کاهش وزن شما کمک می کند زیرا بیشتر وزن اضافی ذخیره شده در بدن شما از رسوبات چربی است. این رسوبات چربی برای انرژی مورد استفاده قرار نمی گیرند، بنابراین در کبد، بافت چربی و ناحیه شکم ذخیره می شوند. همه اینها وزن شما را افزایش می دهد و می تواند منجر به چاقی شود.

سبک زندگی سالم

در کاهش وزن کایروپراکتیک، کایروپراکتیک به شما توصیه می کند که یک سبک زندگی سالم را رعایت کنید. این یعنی بدون مواد مخدر، بدون الکل و بدون رذیله. همچنین به معنای خواب کافی است. شما نباید قهوه بنوشید و سیگار بکشید. اما در عوض، مقدار زیادی آب و آب میوه های طبیعی بنوشید. این سبک زندگی به دلیل کاهش دریافت کالری و جایگزینی غذاهای خوب که دارای مقدار زیادی مواد مغذی و ویتامین های ضروری هستند، باعث کاهش وزن می شود.

کاهش وزن کایروپراکتیک یک روش خوب برای کاهش وزن است. در حین انجام مراقبت های کایروپراکتیک، می توانید به وزن ایده آل و ذهن و بدن سالم نیز برسید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر