کاهش وزن

آیا اشاره درک والر به کاهش چربی شکم کتاب خوبی است؟

Fat Signal یک برنامه ۲۱ روزه لاغری خانگی است که از روش های طبیعی برای کاهش وزن اضافی و همچنین تقویت عضلات استفاده می کند. این برنامه توسط درک والر ساخته شده است که ادعا می کند یک مربی دارای گواهی اختلال و مربی شخصی معتبر NASM است. درک از خود به عنوان یک “نجوا کننده کاهش وزن” یاد می کند و ادعا می کند که بر چالش های یک رژیم غذایی سنتی و تمرین روتین برای کمک به کاهش وزن افراد غلبه می کند. این برنامه ساده ردیابی شکل دهی بدن بر اساس علم ایجاد شده است تا به افراد در هر سن و شرایط فیزیکی کمک کند تا با موفقیت چربی بدن را کاهش دهند.

سیگنال کاهش چربی چگونه کار می کند؟

این برنامه کاهش چربی تمام گوشه های بدن شما را هدف قرار می دهد تا بتوانید هر اینچ را بدون تاثیرات خسته کننده مرتبط با همان روال های تمرینی روزانه هماهنگ و کوتاه کنید. توالی سوزاندن کل بدن سیگنال های چربی سوزی را از طریق حرکات منحصر به فرد کل بدن به مغز می فرستد تا چربی گیر افتاده در بدن آزاد شود. سیگنال کاهش چربی به اثرات لپتین برای کمک به کاهش وزن متکی است. لپتین یک هورمون بدن است که با کاهش وزن و احساس سیری مرتبط است، این هورمون به شما امکان می دهد بفهمید که چه زمانی سیر شده اید و از غذا خوردن دست بکشید.

وقتی مغز سیگنال های لپتین را دریافت نمی کند، فکر می کند بدن در حال گرسنگی است و بنابراین هرگز نمی تواند تشخیص دهد که چه زمانی سیر شده اید. در نتیجه، در نتیجه غذایی که می خورید، مقدار زیادی چربی ذخیره شده دریافت می کنید. با در نظر گرفتن این موضوع، این برنامه با مشکل کاهش سطح لپتین مقابله می کند و بدن شما را به یک سیستم چربی سوز تبدیل می کند.

چه چیزی در بسته سیگنال کاهش چربی گنجانده شده است؟

برنامه سیگنالینگ کاهش چربی بر اساس انجام تمرینات خاص، به شیوه، توالی و شدت خاص برای قسمت های مختلف بدن است. تسلط بر توالی تمرین ممکن است کمی طول بکشد، اما زمانی که انجام دادید، فقط ده دقیقه طول می کشد تا آن را کامل کنید. ماهیت سیستم “توالی لاغری” است که شامل چهار مرحله است:

انفجار لاغری بدن شماره ۱ – این برنامه با اولین مرحله که “سیگنال کاهش چربی” را فعال می کند، چربی سوزی را به سرعت شروع می کند که چربی های بدن به دام افتاده را تخلیه می کند تا شما تقریباً بلافاصله لاغرتر به نظر برسید و احساس کنید. مطمئناً استفاده از روش کاهش چربی مشابه روش لیپوساکشن سریع است، مگر اینکه عوارض جانبی جدی یا خطرات سلامتی نداشته باشد. بنابراین، شما باید برای تحول روانی که با آن همراه است آماده باشید.

Body Shaping Explosion شماره ۲ – این حرکت سیگنال های چربی سوزی را به مغز شما آزاد می کند به طوری که فوراً چربی محبوس شده در اطراف قلب، بازوها، شکم و ران شما را آزاد می کند. دارای حرکات بدن منحصر به فرد است که روی شکل دادن به نواحی مشکل ساز و آب کردن چربی ها کار می کند. این حرکت که با نام «به سیستم خود شوک دهید» نیز شناخته می‌شود، پنج «نقطه شوک» را به طور همزمان فعال می‌کند تا مناطق مشکل‌دار رایج بدن را تقویت و شکل دهد.

Body Sculpting Explosion شماره ۳ – این یک روتین سفت کننده و تقویت کننده است که شامل ۴۰ ثانیه حرکت لاغری شکم است. همچنین آنزیم‌های ضد پیری را فعال می‌کند تا شما را جوان‌تر نشان دهد و با روش ۱۰ دقیقه‌ای «فایر کراکر» باعث تجزیه چربی در بدن شما می‌شود.

خرد کردن بدن شماره ۴ – این چهارمین و آخرین رویکرد متابولیسم شما را افزایش می دهد، سوزاندن کالری را شعله ور می کند و فشار خون را کاهش می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید دو یا حتی سه برابر به دلیل تحریک متابولیسم چربی از دست بدهید و بدون افزودن ست ها یا دقیقه های اضافی به تمرین خود، لاغرتر و باریک تر شوید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر