کرامت زنان در جمهوری اسلامی ایران همواره مورد توجه بوده است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام الله نور کریمی نزول سه شنبه در نشست با اتاق فکر نسخه بانوان دستگاه های اجرایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایلام با اشاره به اینکه رویکرد مادی گرایانه در تربیت فرزندان اشتباه است، خانواده ها باید علاوه بر تلاش برای دنیای مادی فرزندان، تلاش کنند. بحث های اخروی و معنوی، زیرا در این زمینه غفلت وجود دارد.

وی تصریح کرد: خانواده باید تلاش کنند فرزندان خود را با مسجد، جلسات قرآنی و تصمیم گیری ها پیوند دهند.

وی خاطرنشان کرد که در بخشی از سیستم کار می کند برای جامعه انجام شد، نتوانستیم به خوبی برای نسل جوان توضیح دهیم، دشمن آمد و توقعات را بالا برد، افزود: یکی از کارهای دشمنان انجام می دهند، انتظارات مردم را بالا می برند. جامعه بیش از آنکه نیاز به افزایش دستمزدها داشته باشد، نیاز به رفع تبعیض دارد.

امام جمعه ایلام افزود: در جمهوری اسلامی ایران کارهای بزرگی در حال انجام است مثال در بخش پزشکی انجام می شود، اکنون ما پزشکان را به دنیا صادر می کنیم. نسل جوان باید متوجه این اقدامات باشد.

وی تصریح کرد: روزانه ۵۰۰ نفر از کشورهای مختلف دنیا برای درمان به کشور ما مراجعه می کنند، اکنون اکثر مردم خدمات بیمه ای و درمانی دارند، مردم چقدر از وضعیت پزشکی ما اطلاع دارند؟

حجت الاسلام کریمی نزول وی بیان کرد: باید در مورد زمینه های پیشرفت کشور اطلاعات بیشتری به مردم داده شود. قبل از انقلاب برق در روستاها گاز نبود اما اکنون روستاهای کشور ما از نعمت گاز و برق برخوردار است. ما باید قدردان انقلاب اسلامی باشیم.

ما خیلی داریم

وی گفت: هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد و هیچکس منکر این مشکلات نیست، اما ما دارایی های زیادی داریم و هر روز زیرساخت های کشور را داریم. در حال رشد است.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران بالاترین نرخ رشد علمی را در جهان دارد، در سطح علمی در عرصه های مختلف از جمله پایگاه های دانش، پهپاد، نانو در حال رقابت با کشورهای پیشرفته دنیا هستیم. گرفتن ما داریم.

وی گفت: کرامت زنان در جمهوری اسلامی ایران همواره مورد توجه بوده است، امسال تعداد دانش آموزان دختر ماست. تعداد زیاد و متنوع آقایان بوده است. هر روز شاهد ظهور بانوان متخصص و فوق تخصص در این رشته ها هستیم سلام ما داروهای مختلفی هستیم.

وی افزود: دشمن در این نقاط مانور نمی دهد و متاسفانه برخی از جوانان ما حرف های دشمنان و منافقین را می شنوند، خانواده ها باید در جنگ شناختی بیشتر تلاش کنند.

حجت الاسلام کریمی تبار افزود: بیایید اقدامات جمهوری اسلامی ایران را برای جوانان تشریح کنیم. دشمن در حال حاضر اطلاعات است اشتباه و تاکید می کند و نیاز داشتن مسئولان، نهادها و خانواده ها در بحث جهاد بیشتر کار کنند.

وی بیان کرد: دشمن تلاش می کند بهانه ای برای سوء استفاده از کشور ما قرار دهد، مسئله اصلی دشمن اسلام است.