کرسی نمایندگی باشگاه های والیبال ایران به یزدی ها رفت


به گزارش خبرگزاری فارس از یزد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب، جلسه هیأت رئیسه فدراسیون والیبال ایران در شهریور ماه ۱۴۰۱ با محوریت بررسی عملکرد تیم های ملی والیبال تحت عنوان ریاست محمدرضا داورزنی، سرپرست این فدراسیون.

در این جلسه حمیدرضا شرافت رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد به عنوان نماینده کلیه باشگاه های والیبال ایران در هیئت مدیره انجمن والیبال با احراز کرسی در هیئت مدیره انجمن والیبال، به این ترتیب افتخار تنها صندلی باشگاه در هیئت به یزدی ها می رسد که به نوبه خود حائز اهمیت است و در تاریخ ورزش حرفه ای بودن یزد نیز بی نظیر است. عضویت محمود افشاردوست مشاور عالی این باشگاه نیز از دیگر افتخاراتی بود که نصیب شهدابی شد.

باید بگویم؛ باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد با عملکرد درخشان خود در تامین زیرساخت های حرفه ای والیبال، استانداردسازی تجهیزات و زیرساخت ها با معیارهای استاندارد جهانی، کسب افتخارات ملی و آسیایی و البته توجه ویژه به تیم های پایه و تربیت بازیکنان بومی، آن را به یکی از بهترین باشگاه های تاریخ والیبال ایران در این لیست قرار دارد و باید مورد توجه ویژه مسئولان ارشد این فدراسیون قرار گیرد.

انتهای پیام/د
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید