کما فوتسال قم در بی تفاوتی مسئولان


به گزارش خبرگزاری قم فارس، رسول قلی زاده یک ماه پس از پایان فصل ۱۴۰۰ لیگ برتر فوتسال ایران به دلیل بی تفاوتی های گسترده صاحب نماینده قم (فردوس) شد. مقامات استان قم نسبت به عدم اراده جدی برای حمایت از نماینده قم در استان هشدار داد تا جایی که خود وی باید به فکر امکان فروش امتیاز خارج از استان باشد اما موج تند انتقادات باعث شد فرصت به دست فراموشی سپرده شود.

رسول قلی زاده همچنان برای جذب اسپانسر تلاش می کرد اما به نظر می رسید هیچ مشورتی قبل از علی صورت نگرفت. رادپور صنعتگر دوست داشتنی و فعال قمی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه لیگ برتر فوتسال قم منصوب شد و این چهره جدید با شیوه کاری جدید به دنبال جلب حمایت مالی بود.

در ابتدا خبرهای خوب و حتی پیگیری هایی شنیده می شد رادپور او تا حدودی پاسخ داد، اما با گذشت زمان و تمام مسیرهایی که رسول قلی زاده قبلا برای جذب اسپانسر طی کرده بود، توسط رادپور چه از طریق مقامات استان قم و از طریق شرکت های متوقف شده تا رادپور او همچنین از سمت مدیرعاملی باشگاه استعفا داد.

در چند روز گذشته اگرچه تلاش ها ادامه داشت اما به نتیجه عملی نرسید تا جایی که علی مسعودی مدیر و سرپرست تیم لیگ برتری فوتسال قم رسما استعفای خود را تقدیم هواداران آینده قم کرد تا بقای خود در لیگ برتر کشور شماره این رشته اعلام شد.

سرانجام مسعود عباسی پدیده فصل گذشته فوتسال قم که با وجود پیشنهادات وسوسه انگیزی که از دیگر تیم های لیگ برتری داشت، می خواست یک فصل دیگر برای نماینده قم بازی کند، به دلیل شرایط بد باشگاه مجبور به عقد قرارداد شد. پیمانی راه رسمی صعود تیم جدید به لیگ برتر یعنی تیم قند کاترین آمل ماند.

علاوه بر جدایی عباسی، روح الله ایثاری و شهاب بشری هم اکنون به تیم فوتسال سنت پیوستند.اچ. ساوه و مهدی رستمی دروازه بان قمی به مس هستند سونزون ملحق شد.

تیم لیگ برتر فوتسال قم اکنون که به سختی دو هفته تا شروع مسابقات باقی مانده است، بودجه و حمایت مالی ندارد و نتوانسته با بازیکنان مورد نظر و کادر جدید قرارداد ببندد.

اینجا مهد فوتسال ایران و تنها نماینده استان در لیگ برتر رشته های گروهی نیست.اکثر بودجه ای به این تیم تعلق نمی گیرد تا فقط شادی جوانان این استان فرو بریزد.

انتهای، آخر پیام / ۷۸۰۰۲
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید