کودکان و نوجوانان هدف حملات شبانه روزی دشمن هستند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام کبیریان بعد از ظهر دوشنبه طی سخنانی در حوزه علمیه کوثر ورامین اظهار داشت: ورامین با نام انقلاب اسلامی و شهادت گره خورده است و بیانیه حوزه علمیه کوثر در خصوص اغتشاشات اخیر و اقدامات ورامین است. این مردم راه را به گذشته انقلابی نشان می دهند که هنوز در این شهر ادامه دارد.

وی افزود: حضور خواهران دینی در اجتماع ضمن تبلور روح دین در جامعه، چراغ راه کسانی است که ممکن است به بیراهه رفته باشند. است و با حضور شما گمشدگان مطمئناً راه انبیا و اولیا را خواهند یافت.

مدیر حوزه های علمیه خواهران استان تهران رفع انسدادهای فرهنگی و فکری جامعه را از جمله وظایف طلاب دانست و تصریح کرد: طلاب نباید از جریانات خصمانه هراس داشته باشند و این مسائل در تمام مراحل زندگی وجود داشته است. انبیا و اولیای الهی و ما باید رسالت ها را بپذیریم بیایید از آواهای فرهنگی و دینی خود خلاص شویم.

وی با اشاره به شرایط جامعه گفت: شیطان به دنبال ایجاد انحراف در جامعه است و این وظیفه مردم به ویژه مسئولان و ما دانشجویان را سنگین می کند و شما دانش آموزان می توانید با آموزش های مربوطه بدعت و طغیان را از بین ببرید.

کبیریان افزود: بصیرت طلاب می تواند انحرافات و بدعت ها را شناسایی کند و این بستگی به درس ها و بحث های تشکل دینی دارد و رساندن رسالت به مردم مستلزم وجود شاگردان فاضل است.

مدیر حوزه علمیه خواهران تهران گفت: دشمن شبانه روز به مبانی و فروع دین حمله می کند و فرزندان ما هم اکنون آماج این حملات هستند و وظیفه ما این است که پادزهری برای شک و تردید بسازیم و نیازهای دین را بشناسیم. جامعه با درک اهداف تهاجمی دشمن». لازم است.
وی در پایان وظیفه دانشجویان را با توجه به توطئه های اخیر بسیار سنگین خواند و گفت: دشمن برای رسیدن به هدف خود به هر نحوی خواهد آمد و وظیفه ما این است که نگذاریم جوانان گرفتار در احساسات فریب بخورند. با توطئه ها.”