گرت بیل: ایران تیم خطرناکی است/به دنبال پیروزی هستیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر از قطر، تیم های ملی فوتبال ایران و ولز از ساعت ۱۳:۳۰ فردا جمعه در رابطه با رویدادهای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل هم قرار خواهد گرفت.

«او آن را گرفت کاپیتان بیل ولز او امروز در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

زنگ درباره رکوردشکنی خاکستر با تیم ولز در مورد کاپیتانی و رکورد گفت انقباض فکر نمیکنم. من فقط به بازی فکر می کنم. این رویداد انفرادی برای من مهم است، اما مهمتر این است که فردا بتوانیم در میدان پیروز شویم.

کاپیتان ولز او در پاسخ به این سوال به عنوان یک مهاجم بزرگ معتقد است که فردی از ایران مانند مهدی طارمی می تواند این کار را انجام دهد. مشابه آیا او موفق خواهد شد؟ وی گفت: اگر سوال و ترجمه را درست متوجه شده باشم باید بگویم بازی سخت و بزرگی مقابل ایران خواهیم داشت. آنها مدافعان و مهاجمان بسیار خوبی دارند. ایران بازیکنان خطرناکی دارد. ما سعی می کنیم جلوی آنها را بگیریم.

زنگ در مورد بازی به ولز و عملکرد مقابل آمریکا گفت: این موضوع مهمی است، اتفاق بزرگی در بازی فردا رخ خواهد داد.

کاپیتان تیم ملی ولز وی در خصوص برخی محدودیت ها و عدم استفاده از بازوبند وان لاو گفت: از این موضوع متاسفیم اما از مردم حمایت می کنیم. ما می خواهیم آگاهی اجتماعی ایجاد کنیم. فکر می کنم اگر تیم ما کاری غیر از فوتبال انجام دهد به ما ایراد می گیرند که چرا اینطور رفتار کردی.

زنگ وی در خصوص نخواندن سرود بازیکنان تیم ملی ایران در دیدار مقابل انگلیس گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم چون چیزی نیست. نمی کند میدانم. من فقط برای بازی فوتبال اینجا هستم.

مهاجم تیم ملی ولز وی درباره شانس قهرمانی این تیم تاکید کرد: ایران مقابل انگلیس نتیجه خوبی نگرفت اما شرایط همیشه تغییر می کند. فوتبال عملکرد عجیبی دارد و همه چیز می تواند تغییر کند. در نیمه اول هم مقابل آمریکا خوب نبودیم. بازیکنان تیم ملی ایران خطرناک هستند و امیدوارم فردا برنده شویم.