گزارش جزییات تصادف راه آهن مشهد – یزد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان.دیف بدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: درگذشت جمعی از هموطنانمان در حادثه ریلی مشهد – یزد را تسلیت می گوییم و امیدواریم عاملان این حادثه به اشد مجازات برسند.

وی تصریح کرد: با دستور رئیس مجلس و پس از پایان تعطیلات نمایندگان، کمیسیون عمران مجلس هفته آینده این حادثه را در ابعاد مختلف بررسی و گزارشی را در محل تهیه و به مردم ارائه خواهد کرد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: آنچه از سانحه و بازدید وزیر و مدیرکل راه آهن برمی آید این است که خطایی در این حادثه ریلی رخ داده است که باید مقصران و عاملان آن شناسایی و به سزای اعمالشان برسند. اقدامات.”

بدری افزود: کمیته سوانح راه آهن نیز بررسی های خود را در این زمینه آغاز کرده و تلاش می کنیم در جمع بندی نهایی گزارش جامع این حادثه را به اطلاع مردم برسانیم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: فولکتینگ در دیدار با وزیر راه و شهرسازی بیشترین خواسته را دارد. تاکید او نوسازی ناوگان ریلی خواهد بود تا از وقوع حوادث ناگوار ریلی مشهد – یزد جلوگیری شود و شاهد کوچکترین تلفات در این حوزه باشیم.