یادواره شهدا هفتم سه شنبه در اردبیل برگزار می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن باقری دوشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسم بزرگداشت شهدای ۱۶ تیر و بازخوانی وحی حقوق بشر آمریکایی فردا ۱۶ تیرماه در ساعت ۱۶ برگزار می شود. ساعت ۱۰:۰۰ در مسجد جامع اردبیل.

وی با بیان اینکه حجت الاسلام «یدالله .فریامام جمعه شهرستان گرمی سخنران ویژه این مراسم خواهد بود، گفت: از همه آحاد مردم و اقشار مردم دعوت می شود در این مراسم معنوی حضور فعال داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: این مراسم با مشارکت دادگستری استان اردبیل و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار می شود.

حجت الاسلام باقری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش گفت: هفته عدالت را باید فرصتی برای تبیین راه عدالت قرار دهیم و افتخار و شکوه بزرگداشت شهدای این نهاد به سازمان تبلیغات اسلامی سپرده شده است. شورای هماهنگی. . .

وی افزود: برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای والامقام به عنوان محوری ترین برنامه این ایام اساس کار است و در این راستا اقدامات لازم برای اجرای برنامه ای در این ایام انجام شده است. عکس شأن و مقام شهدا باید در ۱۶ تیر حفظ شود و این موضوع به طور جدی در دستور کار است.