یاغی ها زباله های تاریخ هستند، متعلق به دفن زباله ها – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام حسین شامگاه یکشنبه در اجتماع بزرگ امت نبوی در مسیر پیاده روی القاپوی اردبیل اظهار داشت: قیام به لطف خداوند است که با فراز و نشیب همراه است.

وی تصریح کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی قیام های مختلفی با محوریت موضوع کشور رخ داده است و در ۲ دهه اخیر قیام ۸۸، ​​۹۶، ۹۸ و قیام اخیر از برنامه های راهبردی دشمن بوده است. .

نماینده فقیه در سپاه حضرت عباس(ع)ONE) استان اردبیل گفت: در حوادث اخیر اغتشاشگران و معاندین با توهین به قرآن، پیامبر اسلام، ولی فقیه و برخی مبانی دینی سعی در نشان دادن ذهنیت ظالمانه و ظالمانه خود داشتند، در حالی که عاقبت و نتیجه این گونه قیام ها استکبار ستیزی و ذلت است. دشمنان

حجت الاسلام عالیهی با بیان اینکه قیام های اخیر توسط اراذل و اوباش و توهین به مقدسات انجام شده است، افزود: اگرچه قطار انقلاب به سرعت در حال حرکت است و دشمن با چنین قیام هایی نمی تواند جلوی این حرکت را بگیرد، اما امروز احزاب، گروه ها و گروه های مختلف گروه هایی به صحنه آمدند تا به دشمنان بگویند که این گونه قیام های نرم و طراحی شده توسط آنها نتیجه ای جز تحقیر و تحقیر آنها نخواهد داشت.

وی با یادآوری اعتراف فرماندهان نظامی غربی به شکست لیبرالیسم در مواجهه با انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: آمریکا در حالی که در مرحله انحطاط و انحطاط قرار دارد، سعی می کند با توسل به انقلاب اسلامی سوراخی در مسیر انقلاب اسلامی ایجاد کند. عناصر منحرف آن. این انقلاب راه خود را پیدا کرده و با قدرت پیش می رود.

حجت الاسلام علیه مفاخر و عظمت انقلاب اسلامی آن را عامل انحطاط و بدبختی دشمن در دهه های اخیر دانست و ادامه داد: گستره جغرافیایی انقلاب اسلامی تنها محدود به مرزهای کشور نیست، بلکه امروز انقلاب اسلامی در راس قدرت اوست و توانسته پیام خود را در کشورهای مختلف برساند. .

وی با یادآوری اوج درگیری جمهوری اسلامی ایران و آمریکا خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در این نقطه عطف تاریخی توانسته است عظمت و عظمت واقعی خود را به نمایش بگذارد.

حجت الاسلام یاغی ها را مانند زباله خواند و گفت: این افراد علاقه زیادی به سطل های زباله دارند و به همین دلیل آنها را آتش می زنند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود: در طول تاریخ وقتی گروه های رادیکال، وهابی، سلفی، سلطنت طلب، آمریکایی، صهیونیستی، ارتجاعی، کمونیستی و ضد انقلاب گرد هم آمدند، در این کشور قیام هایی به وجود آمده است که شایسته مردم است. مراقب افکار و حرکات آنها باشید.

حجت الاسلام علی گفت: زمانی قیام را با شعار تقلب در انتخابات و زمانی با معیشت مردم، بنزین و امروز با موضوع «حجاب» حمایت و هدایت می کردند، در حالی که نمی دانند. که ملت ایران با قدرت در مقابل همه این انحرافات می ایستد و اجازه کوچکترین تحرکی به مستکبرین نمی دهد.

وی همبستگی مردم ایران را ضروری خواند و تصریح کرد: این تجمع نه تنها یک آیین الهی و ارزشمند است، بلکه باعث نابودی معاندین می شود و امیدواریم مقامات قضایی برخورد جدی با معاندین داشته باشند تا اجازه این افراد داده نشود. . توهین کردن چیزهای مقدس را به خود ندهید.

نماینده فقیه در سپاه حضرت عباس(ع)ONE) استان اردبیل تصریح کرد: البته مسیر معاندان با برخی جوانان ناآگاه و کوچه و خیابان متفاوت است و این افراد باید مراقب باشند در دام شورشیان واقعی نیفتند چرا که ذات دشمن بدخواه است. و هرگز نباید به دشمن اعتماد کرد و به آنها فرصت توطئه و شورش داد.