یوگا قدرت: عالی برای تناسب اندام اصلی

آیا تجربه قبلی در هنرهای رزمی دارید؟ شاید یک بار در دبیرستان کمی کاراته امتحان کرده باشید، یا کلاس تکواندو را در YMCA محلی خود بررسی کرده باشید. به هر حال، ممکن است کمی به هنرهای رزمی پرداخته باشید. این چیز خوبی است، زیرا اکثر مردم هرگز تجربه ای در رشته دفاع شخصی نداشته اند و درک کمی از نحوه آموزش ندارند. اما حتی اگر تجربه کمی داشته باشید، ممکن است برای تمرینات مورد نیاز برای یک نوع رشته تناسب اندام مشابه آماده نباشید. این چیزی است که اگر به فکر امتحان کردن یوگای قدرتمند هستید باید در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید به نتیجه برسید، این رشته‌ای است که به تعهد نیاز دارد، و آموزش در آن در واقع می‌تواند بسیار شدید باشد.

یوگا فقط آرامش و آرامش نیست. وقتی از یوگای قدرتی صحبت می‌کنم، در مورد استفاده از یوگا به‌عنوان وسیله‌ای برای دستیابی به تناسب اندام، به ویژه تناسب اندام مرکزی صحبت می‌کنم – یعنی تمرین عضلات مرکزی بدن، به جای تمرکز بر عضلات بازو و پا. یوگای قدرتی این مزیت را دارد که به شما یک تمرین بدنی کامل می دهد، به طوری که رشد در تمام قسمت های بدن شما کم و بیش به طور همزمان انجام می شود. این یک راه عالی برای تناسب اندام است. و کشش، تعادل و تمرکز درگیر در یوگا، تنظیم گردش خون بدن شما را بهبود می بخشد، اکسیژن بیشتری را به عضلات شما پمپ می کند و انرژی کلی شما را افزایش می دهد.

یوگای قدرتی یک رشته عالی است که به شما کمک می کند تا با افزایش سن در بدن خود بمانید. این یک هنر فیزیکی است که به بدن می آموزد چگونه به آرامی پیر شود، نه سریع. یوگای قدرت نیز نیاز به فداکاری زیادی دارد، درست مانند یک هنر رزمی یا در واقع هر برنامه تناسب اندام به طور کلی. شما نه تنها باید تکنیک های یوگای قدرتی را یاد بگیرید و به آنها مسلط شوید، بلکه باید آنها را در تمرین مستمر نیز به کار ببرید. مثل این است که یک بوکسور یا رزمی کار باشید، اگر مهارت های خود را به طور منظم تمرین نکنید، زنگ زده خواهید شد و رشد تناسب اندام شما آسیب می بیند. اگر در مورد انجام یوگای قدرتمند جدی هستید، باید به رژیمی اختصاص دهید که علیرغم حواس‌پرتی‌های زیادی که زندگی به ارمغان می‌آورد، باید هر روز از آن پیروی کنید. به هر حال این یکی از کلیدهای این رشته است. در پایان، مهم است که آن را نه به عنوان ابزاری برای ورزش، بلکه به عنوان یک روش زندگی نگاه کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر