۱۳۳ هم استان دیگر نیز طی شبانه روز گذشته به کرونا مبتلا شده اند


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، علی احمدی امروز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۳ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب به مراکز درمانی و بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه کردند. که از این تعداد ۱۶ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در بیمارستان بستری شده اند.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته نتایج آزمایش ۱۱۸ بیمار در درمانگاه سرپایی و ۱۵ بیمار مشکوک به ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز بیمارستانی استان مثبت اعلام شد.

احمدی با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر کرونا در استان گزارش نشده است، تصریح کرد: در حال حاضر ۵۶ بیمار مثبت و مشکوک به کرونا در مراکز بهداشتی درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴۰ نفر مثبت هستند. . و بقیه منتظر جواب آزمایش برای تایید یا رد بیماری خود هستند.

وی افزود: در حال حاضر ۳ بیمار با شرایط بحرانی و وضعیت عمومی نسبتاً بد در بخش های تخصصی مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا وضعیت شهرستان‌های بروجن، شهرکرد و سامان نارنجی و شهرستان‌های فارسان، بن، کیار و کوهرنگ در وضعیت زرد قرار دارند. شهرستان های اردل، خانمیرزا و لردگان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام/ ۶۸۰۳۸
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید