۱۶ موکب اربعین از استان اردبیل به زائران خدمات رسانی می کنند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان



اسفندیار حواسش به گفتگو است برو وی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: چند روز پیش شاهد اعزام این موکب ها به مناطق مختلف عراق برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در مسیر زیارتی بودیم.

وی تصریح کرد: این موکب ها از مناطق مختلف استان برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی با توزیع غذای گرم، شربت، آش و نذورات عازم عراق شدند تا با ارائه خدمات در مسیرهای مختلف رضایت آنان را جلب کنند.

رئیس ستاد کرامت استان اردبیل گفت: موکب های استان اردبیل در این ایام با ارائه خدمات خالصانه و خالصانه سعی در خدمت رسانی به زائران حرم سیدالشهدا خواهند داشت.ONE) باشد که در این روزهایی که عراقی ها و موکب های کشورمان برای ارائه خدمات به زائران سنگ تمام بگذارند، در این مسیرها خدمات ارائه دهند.

هوشیار افزود: تلاش ما بر این است که خدمات متنوعی را در قالب این موکب ها به زائران ارائه کنیم و در قالب بروشور و بسته های فرهنگی در خدمت زائران اربعین حسینی خواهیم بود تا زائران بیشتر با مفهوم و مفهوم آشنا شوند. محل این سفر معنوی .

وی رضایت مسئولان عراقی از برپایی دسته های عزاداری و ارائه خدمات از اردبیلی ها در مناطق مختلف را برشمرد و خاطرنشان کرد: این موکب ها در مسیرهای مختلف مستقر شدند تا بتوانند در بیست و پنجم صفر به زائران خدمت رسانی کنند و ارائه دهند. خدمات در مسیرهای برگشت، زائران انجام می دهند.

رئیس ستاد آیت الله استان اردبیل افزود: بخش زیادی از سفر زائران به نجف و کربلا بوده است و بخش زیادی از زائران نیز در روزهای آینده به زیارت خواهند پرداخت که در مسیرهای تعیین شده از مرزهای جمهوری اسلامی ایران تا نجف و از نجف تا کربلا این موکب ها خدمات خود را به نحو بهتری انجام می دهند.