۱۷۰ مرکز نیکوکاری در استان اردبیل فعالیت می کند / کمک ۲۴ میلیارد تومانی خیران به نیازمندان


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حسین دشتی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۷۰ مرکز نیکوکاری در استان اردبیل در حال فعالیت هستند که با همکاری بیشتر در تلاش هستیم تا مشکلات خانواده های بی بضاعت را از طریق خیرین هم محل و منطقه حل کنیم.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی از ایجاد مراکز نیکوکاری سپردن امور مردم به خود مردم است، افزود: با استفاده از ظرفیت مساجد مستقر در بطن جامعه تلاش می کنیم کمک های خیرین را بیشتر در اختیار خیرین قرار دهیم. افراد از طریق مراکز خیریه

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه روند تامین نیازهای اولیه اقشار ضعیف و مستضعف جامعه به دلیل وجود مراکز نیکوکاری کاهش یافته است، تصریح کرد: تمام کمک های مردمی به نیازمندان واجد شرایط می شود. همین سه ماه پس از ارزیابی هیئت مدیره مراکز خیریه، بخشی از مشکلات آنها باشد.

خیرین اردبیلی ۲۴ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

دشتی به کمک های روزافزون مردم خیر استان اردبیل به مراکز خیریه اشاره کرد و ادامه داد: خیرین اردبیلی از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۲۴ میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به مراکز خیریه استان کمک کرده اند. .

وی با بیان اینکه خدمت به مستضعفین و دستگیری از فقرا اهمیت ویژه ای دارد، گفت: با افزایش همبستگی اجتماعی چهره فقر و محرومیت از جامعه زدوده می شود که این یکی از اهداف اساسی تاسیس مراکز نیکوکاری است.

انتهای پیام/۳۷۲۷/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید