۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های فعال در شهر زاهدان


به گزارش خبرگزاری فارس، امیر براهویی شهردار زاهدان در بازدید خبرنگاران از پروژه های مهم در حال ساخت شهر زاهدان اظهار داشت: حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار پروژه های فعال در سطح شهر است.

وی بزرگترین پروژه ها را ایجاد ۲۰۰ هزار مترمربع فضای سبز و ۶۰۰ هزار مترمربع آسفالت معابر عنوان کرد و افزود: حدود ۵۰ درصد معابر شهرستان نیاز به آسفالت یا روکش آسفالت دارد که ۱۸ هزار متر مربع از معابر شهر را شامل می شود. . خواهد بود

شهردار زاهدان ادامه داد: پیش بینی می شود امسال حدود یک میلیون متر مربع آسفالت به شهروندان تحویل داده شود.

وی گفت: همچنین ۱۰ نقطه در سطح شهرستان با همکاری دستگاه های دولتی در حال بهسازی است.

براهویی تصریح کرد: بر اساس پیگیری های انجام شده و دستور استاندار، سایت CNG شهرستان زاهدان آماده و زیرساخت های آن آماده است و با توجه به اینکه نامه مربوطه برای دریافت تجهیزات توسط شرکت نفت استان به تهران ارسال شده است. ، طبق وعده یک دستگاه هفته آینده می رسد و آماده افتتاح می شود.

وی یادآور شد: گلخانه نیمه کاره ای در شهرستان وجود داشت که هم اکنون آماده بهره برداری است و عملیات احداث گلخانه بانوان نیز که تا پایان سال به بهره برداری می رسد آغاز شده است.

شهردار زاهدان افزود: ۶ زمین چمن مصنوعی احداث شده و ۵ زمین در دست ساخت است که برای کاهش آسیب های اجتماعی اهمیت زیادی دارد. همچنین پروژه بزرگ پارک بانوان که مدت ها نیمه کاره رها شده بود به صورت جهادی در حال تکمیل است که یکی از پروژه هاست. شهر بزرگی است.

وی خاطرنشان کرد: باغ خانواده زاهدانی که رها شده بود به طور کامل بازسازی شد و هم اکنون مردم از آن استفاده می کنند.

انتهای پیام/۳۱۳۹
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید