۳ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل روستایی پرداخت شد


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بهروز رحیم زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان اردبیل تاکنون ۳۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها پرداخت شده است. مناطق.

وی افزود: این تسهیلات در قالب طرح های تاسیس، توسعه و سرمایه در گردش در شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر از سوی بانک های عامل پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: با پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات این طرح به ۳ هزار و ۷۷۰ طرح اقتصادی، زمینه اشتغال ۶ هزار و ۷۰۰ نفر فراهم شد.

رحیم زاده تصریح کرد: این طرح یکی از برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای گشایش اشتغال و جلوگیری از مهاجرت از روستاها است.

وی افزود: تخصیص تسهیلات با توجه به فعالیت های بومی استان و با ارزیابی صلاحیت سرمایه گذاران و متقاضیان تسهیلات انجام می شود و نظارت سه مرحله ای نیز همزمان با تخصیص تسهیلات انجام می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تامین اجتماعی و بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان معیار اشتغال اجباری طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان اردبیل و تحقق کامل این هدف اشتغال است. به طور کامل تحت نظارت است.

انتهای پیام/۳۷۲۷/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید