۴ کشته در سقوط هواپیمای نظامی آمریکا در کالیفرنیا


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رسانه های آمریکایی بامداد پنجشنبه از سقوط یک هواپیمای نظامی آمریکایی در ایالت کالیفرنیا خبر دادند.

به گزارش وب سایت دیلی اکسپرس، هواپیمای نظامی پنج سرنشین در نزدیکی بزرگراه ۷۸ و جاده کانال کوچیلا سقوط کرد و تیم های امداد ارتش آمریکا به محل حادثه اعزام شدند.

بر اساس این گزارش، مرگ چهار سرنشین این هواپیما تایید شده و جستجو برای یافتن نفر پنجم مفقود شده ادامه دارد.

پس از این حادثه، برخی از حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر شروع به انتشار اخباری مبنی بر وجود مواد هسته‌ای در هواپیما کردند که توسط ارتش آمریکا به شدت تکذیب شد.

ارتش آمریکا می گوید هیچ ماده هسته ای در هواپیما وجود نداشته و تاکید می کند که خطر تشعشعات هسته ای یا آلودگی هسته ای وجود ندارد.

پایگاه نیروی هوایی ال سنترو در کالیفرنیا بدون اعلام نوع هواپیمای نظامی گفت: برخلاف گزارش های اولیه، هیچ ماده هسته ای در هواپیما وجود نداشت. این هواپیما متعلق به سومین واحد هوانوردی دریایی مستقر در سن دیگو است.

بر اساس گزارش های اولیه، شبکه TART همچنین گزارش داد که نوع هواپیما احتمالاً از نوع بل بوئینگ وی-۲۲ آسپری بوده که یک هواپیمای ترابری نظامی است که می تواند به سبک هلیکوپتر به صورت عمودی برخاسته و فرود بیاید و یا به سبک هواپیما فرود کوتاهی داشته باشد. .

در حال تکمیل …
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید