6 نفر کشته و 20 نفر زخمی در تیراندازی در اعتراضات بیروت به دلیل بررسی انفجار بندر شدند


شلیک تیراندازی در تجمع بیروت که توسط جنبش های شیعه حزب الله و امل در روز پنجشنبه برای درخواست برکناری بازپرس اصلی انفجار بندر سال گذشته برگزار شد ، 6 کشته و 30 زخمی برجای گذاشت.

بسام مولوی ، وزیر کشور در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که تعداد کشته شدگان به 6 نفر افزایش یافته است.

وی گفت که تعدادی از قربانیان از ناحیه سر شلیک شده اند.

یک پزشک در بیمارستان ساحل در حومه جنوبی بیروت به خبرگزاری فرانسه گفت که در میان کشته شدگان یک زن 24 ساله وجود دارد که در داخل خانه اش مورد اصابت گلوله سرگردان قرار گرفته است.

صلیب سرخ لبنان شمار مجروحان را حداقل 30 نفر اعلام کرد.

خبرنگاران خبرگزاری فرانسه در منطقه صدای تیراندازی شدید را شنیدند.

پزشکان لبنانی در جریان درگیری ها در منطقه تایونه ، حومه جنوبی بیروت ، در 14 اکتبر 2021 ، به دنبال تظاهرات حامیان حزب الله و جنبش امل به تخلیه غیرنظامیان کمک می کنند. (JOSEPH EID / AFP)

تلویزیون لبنان تصاویری از مردان حمل تفنگ و سلاح های سنگین را پخش کرد.

ارتش گزارش داد “در منطقه تایونه – بدارو” ، منطقه ای عمدتا مسکونی در بیروت ، “صدای تیراندازی شد”.

“ارتش با شتاب به محاصره منطقه پرداخت و در محله های آن و ورودی آنها مستقر شد. گشت و جستجو برای دستگیری تیراندازان برای دستگیری آنها آغاز شد. “

https://www.youtube.com/watch؟v=rnyUHQbdDYI

در بیانیه بعدی ، ارتش هشدار داد که به هر کسی که به گلوله مستقیم شلیک کند ، تیراندازی می کند و از غیرنظامیان خواست منطقه را تخلیه کنند.

نخست وزیر نجیب میکتی خواستار برقراری آرامش شد و از تلاش برای کشاندن لبنان به خشونت هشدار داد.

عبری را به روشی سرگرم کننده و منحصر به فرد بیاموزید

اخبار اسرائیل را دریافت می کنید … اما می دانید گرفتن آی تی؟ در اینجا شانس شما این است که نه تنها تصویر بزرگی را که در این صفحات پوشش می دهیم ، درک کنید ، بلکه همچنین جزئیات مهم و شاداب زندگی در اسرائیل

که در Streetwise Hebrew برای انجمن تایمز اسرائیل، هر ماه چندین عبارت عامیانه محاوره ای را پیرامون یک موضوع مشترک یاد می گیریم. اینها کلاسهای صوتی عبری با اندازه کوچک هستند که ما فکر می کنیم واقعاً از آنها لذت خواهید برد.

بیشتر بدانید بیشتر بیاموزید قبلاً عضو هستید؟ وارد شوید تا دیگر این مورد را مشاهده نکنید

تو جدی هستی. ما از آن قدردانی می کنیم!

به همین دلیل است که ما هر روز سر کار می آییم – برای ارائه خوانندگان فهیم مانند شما که باید اسرائیل و جهان یهود را مطالعه کنند.

بنابراین اکنون ما یک درخواست داریمبه بر خلاف سایر رسانه های خبری ، ما دیواری پرداخت نکرده ایم. اما از آنجایی که روزنامه نگاری ما پرهزینه است ، از خوانندگانی دعوت می کنیم که روزنامه تایمز اسرائیل برای آنها مهم شده است تا با پیوستن به ما در حمایت از کار ما کمک کنند. جامعه تایمز اسرائیلبه

با پرداخت 6 دلار در ماه می توانید از روزنامه نگاری با کیفیت ما در حین لذت بردن از روزنامه تایمز اسرائیل کمک کنید بدون تبلیغات، و همچنین دسترسی به محتوای منحصر به فرد که فقط برای اعضای انجمن Times of Israel در دسترس است.

به انجمن ما بپیوندید به انجمن ما بپیوندید قبلاً عضو شده اید؟ وارد شوید تا دیگر این مورد را مشاهده نکنیددیدگاهتان را بنویسید