۷ کلید سرعت هنرهای رزمی

صرف نظر از سبک یا روش هنرهای رزمی شما … سرعت برای موفقیت در رقابت و دفاع شخصی بسیار مهم است. رفلکس های تیز اغلب تنها تفاوت بین برد و باخت در یک تقابل فیزیکی است.

با دسترسی به هفت کلید سرعت هنرهای رزمی، می توانید مزایای تمرین خود را به حداکثر برسانید و مهارت های خود را برای رقابت و دفاع شخصی بهبود بخشید. بهترین وسیله نقلیه برای دسترسی به هفت کلید سرعت هنرهای رزمی است حلقه سرعت(TM) سیستم آموزشی.

حلقه سرعت از هفت مولفه سرعت و ارتباط آنها با یکدیگر در هنگام استفاده در رقابت یا دفاع شخصی تشکیل شده است. سیستم آموزشی Speed ​​Loop برای جداسازی، تبدیل، به حداکثر رساندن و ادغام هفت ویژگی سرعت هنرهای رزمی از جمله:

  1. رفلکس های بصری: این مولفه بر روی روش های تمرینی تمرکز دارد که توانایی شما را در تشخیص منافذ و ردیابی حرکات افزایش می دهد. رفلکس های بصری استثنایی به شما این امکان را می دهد که حرکات را با دقت و اطمینان تشخیص دهید، دنبال کنید، متمایز کنید، وفق دهید و با آن مقابله کنید. در هنرهای رزمی، رفلکس های بصری در درجه اول در جنگ های دوربرد استفاده می شوند. علاوه بر این، رفلکس های بصری برای موفقیت ورزشکاران کلاس جهانی در تمام ورزش های رقابتی حیاتی هستند.
  2. رفلکس های تاکتیکی: این مؤلفه بر روش های تمرینی تمرکز می کند که رفلکس های لمسی (لمسی) شما را توسعه می دهد. با تمرین، می توانید یاد بگیرید که فوراً با تفسیر سریع جهت نیروی بدن حریف، آنچه را که حریف می خواهد انجام دهد، احساس کنید. شما باید هر حرکت حریف را زمانی که در محدوده گریپلینگ یا تله قرار دارید پیش بینی کنید. نود و پنج درصد از تمام دعواها در فاصله نزدیک به پایان می رسد. آماده باش!
  3. رفلکس های شنوایی: شما می توانید رفلکس های شنوایی خود را با تقویت مهارت های شنیداری خود بهبود بخشید. مهم است که به آنچه می شنوید سریع واکنش نشان دهید. در شرایطی که باید از خود در برابر چندین مهاجم دفاع کنید، به احتمال زیاد قبل از دیدن حمله، آن را خواهید شنید. اگر تا به حال مبارزه کور، یا مبارزه در تاریکی را تجربه کرده اید، اهمیت این ویژگی را می دانید.
  4. سرعت انطباق: این مولفه با توانایی ذهن شما برای انتخاب فوری عمل عالی در پاسخ به حمله یا باز شدن سر و کار دارد. شما باید توانایی انتخاب فورا موثرترین حرکات را برای استفاده در هر نقطه از یک درگیری فیزیکی ایجاد کنید. سرعت سازگاری بسیار توسعه یافته به رفلکس های شما اجازه می دهد تا فرآیند انتخاب حرکت را به طور خودکار انجام دهند. با آموزش، یاد خواهید گرفت که سریع، دقیق و به ظاهر بدون فکر پاسخ دهید.
  5. سرعت شروع: زمانی که تصمیم گرفتید اقدام صحیحی را شروع کنید، باید روی توسعه انفجار خود تمرکز کنید. سرعت حرکت شما مهم نیست، بلکه اینکه چقدر زود به آنجا می‌رسید مهم است. حمله شما ممکن است در پرواز بسیار سریع باشد، اما یک برخاست آهسته به شدت شانس شما را برای فرود موثر آن حمله بر روی هدف کاهش می دهد. با ایجاد یک چهره پوکری بی عیب و نقص و توانایی آرام کردن به میل خود، حرکات خود را قبل از دیده شدن احساس کنید.
  6. سرعت حرکت: سرعت حرکت توانایی انتقال سریع بخشی یا تمام بدن شما از یک مکان به مکان دیگر است. این سرعتی است که بیشتر توسط عموم مردم تشخیص داده می شود. علاوه بر ژنتیک و وزن بدن، توانایی شما در انقباض و شل کردن عضلات، سرعت حرکت شما را تعیین می کند. نگران سرعت “تظاهرات” نباشید. تمرین شما باید بر توسعه سرعت “کاربردی” تمرکز کند که به شما کمک می کند حریف را در عرض چند ثانیه غلبه کرده و تحت سلطه خود درآورید.
  7. سرعت تغییر: در طول تمرینات خود، حتماً در تمریناتی شرکت کنید که محافظی به نام سرعت تغییر را ایجاد می کند. سرعت تغییر شامل توانایی تغییر سریع جهت در میانه حرکت است. اساساً شامل کنترل تعادل و اینرسی است. از طریق تسلط بر مکانیک بدن، می توانید توانایی توقف حرکت خود را فوراً توسعه دهید … فقط در صورتی که حرکت اشتباهی را شروع کنید.

علاوه بر هفت کلید، برای توسعه کامل سرعت، باید دریل های بازدارنده سرعت را در آموزش خود بگنجانید. Speed ​​Hampering توانایی کاهش موثر زمان واکنش حریف به حملات شما است. داشتن مهارت های جلوگیری از سرعت خوب، توانایی شما را برای گیج کردن، بی حرکت کردن و شکست دادن حریف افزایش می دهد.

با تمرکز بر توسعه حداکثری هر جزء سرعت، آموزش شما کارآمدتر و موثرتر خواهد بود. این به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن سرعت و قدرت برتر را توسعه دهید.

از نوآوری استفاده کنید حلقه سرعت سیستم آموزشی و شما می توانید سرعت و قدرت خود را برای MMA، هنرهای رزمی، بوکس و کشتی به حداکثر برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به http://www.amazon.com/gp/product/0976899809?ie=UTF8&tag=fitnelifes08-20&link_code=as3&camp=211189&creative=373489&creativeASIN=0976899809 مراجعه کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر