ECA Stack – یکی از اجزای اصلی چربی سوزها

استکر چیست؟ آن برای چه کاری استفاده می شود؟ ممکن است به افرادی که در مورد Stacker 2 منحصر به فرد شناخته شده حاوی افدرا یا در مورد نوع Lite دیگر چت می کردند گوش داده باشیم. از آنجا ممکن است تصور مختصری داشته باشیم که استاکر اساساً یک ماده چربی سوز است، اما به هیچ وجه نمی دانیم دقیقاً چگونه کار می کند. استاکر، که در واقع یک ماده چربی سوز است، از ترکیبی از مواد تشکیل دهنده استفاده می کند تا به کاهش وزن و حفظ اندام خوب کمک کند و همچنین به حفظ توده عضلانی ما کمک می کند.

این چربی سوز از چیزی که به عنوان پشته ECA شناخته می شود استفاده می کند و قوی ترین پشته eca موجود در یک چربی سوز از ۳ ماده تشکیل شده است. در اینجا الفبای E مخفف افدرا، C برای کافئین و A برای آسپرین است. در حال حاضر تعدادی استاکر وجود دارد که عاری از افدرا هستند و در چنین استکرهایی، افدرا با یک گیاه متفاوت جایگزین می شود که مشابه افدرا عمل می کند.

ماده تشکیل دهنده ای که به نام Ma Huang شناخته می شود منبع منشا افدرا است که در استکر وجود دارد. ماده تشکیل دهنده اصلی استاکر فوق افدرین است، زیرا به افزایش سرزندگی و از بین بردن چربی یا کالری نیز کمک می کند. بدون شک کارایی آن در حال حاضر بسیار قوی است، اما هنگامی که با ماده ای به نام کافئین مخلوط می شود به یک چربی سوز بسیار قدرتمند تبدیل می شود. ماده تشکیل دهنده آسپرین در پوست درخت بید یافت می شود و کافئین بیشتر از آجیل کولا سرچشمه می گیرد. در حالی که ما ممکن است انواع مختلفی از این اجزا را ببینیم، چیزی که برای ما بسیار مهم است پشته ECA است.

اجزای تشکیل دهنده یک استکر به طور متقابل کار می کنند تا بهترین نتیجه را به ما بدهند زیرا اولاً، آنها برای افزایش انرژی ما عمل می کنند، که به نوبه خود به ما اجازه می دهد تا تمرینات کارآمدتری را انجام دهیم. آنها علاوه بر این برای افزایش متابولیسم ما کار می کنند و اساساً آنچه اتفاق می افتد این است که چربی ما در حال سوختن است و بدن ما به شکل انرژی از آن استفاده می کند. علاوه بر موارد فوق، این چربی سوزها کار حذف چربی از بدن ما را نیز انجام می دهند.

علاوه بر این برای سازماندهی هوس های ما و کاهش گرسنگی ما کار می کند. در واقع نیازی نیست در حین مصرف این قرص ها رژیم غذایی محکمی داشته باشیم زیرا از نظر جسمی کاهش گرسنگی را احساس خواهیم کرد. ما چنین آرزوی قدرتمندی برای مصرف مواد غذایی که برای ما وحشتناک است نخواهیم داشت. این، علاوه بر کاهش چربی، که در حال حاضر در بدن ما وجود دارد، منجر به کاهش وزن با سرعت بسیار بیشتری می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر