Maqui Berry Magic

با زندگی شلوغ و شلوغ ما، بسیاری از مردم بیش از حد به کافئین و نوشیدنی های انرژی زا مصنوعی عادت کرده اند. ما حتی نمی‌توانیم یک روز کاری را بدون خوردن چند فنجان اسپرسو، کاپوچینو، ردبول یا حتی کولاهای غنی از کافئین برای یک سروصدا سریع پشت سر بگذاریم… اغلب اوقات بعداً احساس «تخت» ایجاد می‌کند.

اما اگر یک میوه جادویی وجود داشت که می توانست احساس خستگی و عقب ماندگی را که هنگام مصرف نکردن محصولات کافئین دار ایجاد می کنید، از بین ببرد، چه؟ اگر یک توت طبیعی وجود داشت که بتواند نیاز بدن ما به مواد «هشیاری» ناسالم و اعتیادآور مانند کافئین را جایگزین کند، چه؟ آیا ارزش امتحان کردنش را ندارد؟

خوشبختانه، چنین توت وجود دارد. توت ماکی یک میوه کوچک (به اندازه انگور) است که فقط در منطقه پاتاگونیا شیلی رشد می کند. این توت دارای بالاترین سطح آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و اسیدهای چرب امگا در بین تمام منابع غذایی شناخته شده است و در نتیجه توسط بسیاری از متخصصان تغذیه و متخصصان رژیم غذایی بلافاصله به عنوان یک “ابرغذا” کاملاً جدید برچسب گذاری شده است. گفته می شود که توت ماکی ۴ برابر بیشتر از سایر میوه های فوق العاده مانند زغال اخته، انگور قرمز و انار آنتی اکسیدان دارد و حتی دو برابر بیشتر از آکای بری تحسین شده به خود می بالد!

آزمایش‌های علمی همچنین ثابت کرده‌اند که توت ماکی حاوی مقدار قابل توجهی لیپید، فیبر و پروتئین با ارزش است که بسیاری از کارشناسان سلامت ادعا می‌کنند که می‌تواند سطح انرژی انسان را افزایش داده و در نتیجه به افزایش توانایی‌های ذهنی و تمرکز کمک کند.

برخی از ویتامین‌های موجود در توت ماکی به سیستم گوارش ما کمک می‌کند تا درصد بیشتری از روغن‌های حیاتی را در بافت‌های بدن جذب کند که ظاهراً می‌تواند برای افراد مبتلا به آرتریت و دردهای عضلانی و گرفتگی‌های مختلف معجزه کند.

توت ماکی یک میوه فوق العاده سالم برای قلب است که همچنین ادعا می شود به افزایش گردش خون و حفظ سلامت قلب برای مدت طولانی تری کمک می کند.

پس از مصرف عصاره توت ماکی برای مدت کوتاهی، برخی از مصرف کنندگان متوجه نیاز به خواب کمتر و افزایش انرژی می شوند. این توت کوچک شگفت‌انگیز از شیلی آماده است تا بازار سلامتی و تناسب اندام را با طوفانی به خود اختصاص دهد و در حال حاضر در برخی از نقاط جهان به شکل قرص یا کپسول، پودر و در انواع شیک موجود است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر