Spud Webb بازیکن حرفه ای NBA چگونه می تواند پرنده شود؟ تماشای حرفه ای ها برای تمرین عمودی

برای بهتر شدن فرم خود، پس از انجام حرکات کششی، هر گونه بلوک ذهنی که ممکن است داشته باشید را از بین ببرید. بین آنچه ذهن شما و بدن شما انجام می دهد ارتباطی وجود دارد، و شما می خواهید آن را با تصویرسازی واضح اهداف خود در ذهن خود از بین ببرید، به طوری که به هیچ وجه جلوی کاری که مکانیک شما قرار است انجام دهد را نگیرید.

توصیه می‌کنم اسپاد وب، بازیکن NBA را تماشا کنید و به نحوه ورود او به پرش خود توجه کنید. متوجه خواهید شد که چگونه آخرین گام اسپاد وب قبل از منفجر شدن او اغراق آمیز است و تقریباً دو یا سه برابر قدم های معمولی او طولانی تر است. چرا او این کار را می کند؟ زیرا این طول اضافی کل بدن او را پایین می آورد و وقتی تمام بدنش پایین می آید، آماده است تا تمام ماهیچه ها منقبض شوند و او را به سمت بالا بفرستند.

اگر برای هر رویدادی در دو و میدانی تمرین می‌کنید – خواه پرش طول باشد یا پرش ارتفاع – آنها به شما یاد می‌دهند که در مرحله آخر خود اغراق کنید تا کل وزن بدن شما کاهش یابد و شما را برای انفجار آماده کند. اگر صاف روی هوا ایستاده اید، حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که چهار پاهای خود را کمی خم کنید، ساق پاهای خود را خم کنید، و فقط کمی با کمر خود این کار را انجام دهید. اما نمی‌توانید مانند زمانی که آماده و در جای خود هستید، به انفجار نزدیک شوید.

اکنون، دقیقاً قبل از انفجار کامل، به نقطه ای توجه کنید که بازوی او در کجا قرار دارد، توپ در کجا قرار دارد. تقریباً در بین پاهای او قرار دارد، زیرا اگر دست‌هایش از قبل نزدیک سینه‌اش بود، نمی‌تواند با استفاده از قسمت بالای بدنش منفجر شود. بنابراین تمام بدن او – از جمله پاها، بازوها و قسمت بالایی بدن او – آماده انفجار به سمت بالا است.

می‌خواهید تا جایی که می‌توانید در این مورد اغراق کنید – حتی انگشتان پا را به سمت زانوهایتان بگیرید تا پاهایتان آماده انفجار کامل شوند و مفاصل و ماهیچه‌هایتان از تمام خاصیت ارتجاعی که دارند استفاده کنند. Spud Webb را تماشا کنید تا ببینید همه چیز در کجا به سمت بالا منفجر می شود: دستان او بالا رفته اند. پاهایش دراز می شوند. و هر چه دارد به آسمان می فرستد. برای تماشای حرفه ای ها و نحوه پرش آنها می توان چیزهای زیادی گفت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر