Superstar رژیم غذایی کاهش وزن سالم – عصاره جلبک دریایی قهوه ای ID-alG (TM)

عصاره جلبک دریایی قهوه ای هرگز آنقدر اشتها آور به نظر نمی رسید. این هدیه گیاهی قدرتمند و امیدوارکننده از دریا یکی از دو مشتقات گیاهی طبیعی است که باید از آنها آگاه باشید، که هر دو دارای کاهش وزن و خواص تغذیه ای منحصر به فرد. NeOpuntia™ دیگری است و از آن ساخته شده است Opuntia ficus indica کاکتوس ID-alG™ نام تجاری عصاره جلبک دریایی قهوه ای است.

چیا ویدا اسلیم یک برنامه رژیم غذایی کاهش وزن جدید و مکمل است که به تازگی از Alive WorldWide منتشر شده است. به دلیل اینکه از آن استفاده می کند، از جذابیت خاصی برخوردار است هر دو از این مشتقات گیاهی، کاهش وزن سریع و سالم را ممکن می کند، یا اینطور ادعا می شود. دارم تست میکنم چیا ویدا اسلیم و مال خالق است چالش ۱۰ روزه لاغری.

من مقاله دیگری نوشته ام که به رژیم غذایی و مزایای تغذیه ای NeOpuntia™ اختصاص دارد. تمرکز در اینجا عصاره جلبک دریایی قهوه ای، ID-alG™ است. صادقانه بگویم، فقط فکر کردن به آن اشتهای من را یک درجه پایین می آورد. اما البته، لازم نیست واقعاً آن را بخورید. در یک قرص یا کپسول مکمل کاهش وزن بسته بندی شده است.

Bio-Serae Labs مهمانی است که باید از قدرت تغذیه و کاهش وزن این جلبک دریایی قهوه‌ای تشکر کرد. این گیاه از آب های سرد و شفاف در سواحل بریتانی به دست می آید که ممکن است با فواید فوق العاده سلامتی و ویژگی های تغذیه ای آن مرتبط باشد. در قسمتی از نمایش داده شد نمایش امروز، جایی که یکی از آن اعلام شد پنج ابر غذای متحول کننده زندگی. (می توانید ویدیو را در وبلاگ من ببینید.)

مرکزی برای توانایی کاهش وزن سریع از چیا ویدا اسلیم توانایی ID-alG™ برای تشویق بدن شما به سوزاندن چربی در تمام طول روز است. اما شاید به همان اندازه مهم این واقعیت باشد که فقط چربی می سوزاند و نه توده لاغر بدن یا عضله. اون چطور انجامش میدهد؟ به “افزایش دهنده متابولیک” فکر کنید. ID-alG™ قادر به بهبود عملکرد تیروئید و متابولیسم است. آی تی همچنین رشد بیش از حد سلول های چربی را دشوار می کند. در فرآیند ترویج انقباض سلول های چربی، بدن شما می تواند کالری را با سرعت بیشتری و حتی بهتر در مدت زمان طولانی بسوزاند. به عبارت دیگر، در طول روز در حال سوزاندن چربی هستید.

بیایید اینها را یکی یکی بگیریم. اول، بهبود عملکرد تیروئید و متابولیسم.

ID-alG™ یک منبع غنی از ید طبیعی است. این به آن اجازه می دهد تا نقش مهمی در متابولیسم داشته باشد. با عمل به عنوان یک تنظیم کننده در سنتز طبیعی هورمون های تیروئید، ID-alG™ تقویت می شود، که به نوبه خود منجر به تولید گرما در بدن، باعث کاهش چربی در بدن ما می شود. بنابراین تنظیم تیروئید اجازه می دهد تا چربی سوزی طولانی و آهسته ترموژنیک انجام شود.

در مرحله بعد، رشد بیش از حد سلول های چربی را دشوار می کند.

تحقیقات انجام شده توسط Bio-Serae Labs نشان داده است که ID-alG™ حاوی سوپر پلی فنول ها (phloroglucinol)، که توانایی شگفت انگیزی در مهار دو آنزیم اصلی گوارشی ما، آمیلاز و لیپاز دارند. مزیت برنامه کاهش وزن ما برای کاهش فعالیت این آنزیم های گوارشی این است که به بدن راه سالمی برای دستیابی به تعادل با توجه به میزان کالری جذب شده و استفاده شده توسط بدن به عنوان کربوهیدرات و چربی می دهد.

اما ID-alG™ بندرگاه دارد حتی مزایای تغذیه ای بیشتر برای انسان بسیار فراتر از وظیفه یک قرص کاهش وزن یا مکمل رژیم غذایی است. از نظر مواد معدنی و عناصر کمیاب بسیار غنی است. در واقع، عناصری مانند سلنیوم، آهن و مس در غلظت یافت می شوند تا ۲۰ برابر میوه ها و سبزیجات. جای تعجب نیست که ID-alG™ انرژی و سرزندگی را در تمام طول روز تقویت می کند.

در نهایت، جلبک دریایی قهوه ای (جلبک) که منبع ID-alG™ است، به طور خارق العاده ای غنی از پلی فنول های منحصر به فرد مبتنی بر دریایی است که به آنها گفته می شود. فلوروتانین ها. مانند پلی فنول های مشابهی که در خشکی یافت می شوند، فلوروتانین ها به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کنند که از ما در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد که به طور طبیعی با افزایش سن تولید می شوند، یا در مورد رادیکال های آزاد تولید شده خارجی، مانند اشعه ماوراء بنفش، یا آنچه به آن گفته می شود محافظت می کند. استرس اکسیدانی.

به طور خلاصه، با ID-alG™ ما یک تقویت کننده متابولیک داریم که منجر به چربی سوزی طولانی مدت برای کاهش وزن سریع می شود. همچنین جذب کالری کربوهیدرات و چربی را محدود می کند و در عین حال باعث کاهش اشتها می شود. همچنین یک منبع غنی و غلیظ برای مواد معدنی و عناصر کمیاب است که انرژی طولانی مدت را برای بدن تقویت می کند. و فلروتانن های آن از ما در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت می کند.

ID-alG™ تنها یکی از دو مشتقات گیاهی فوق ستاره ای است که وظیفه رژیم کاهش وزن را انجام می دهد چیا ویدا اسلیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر